У Києві презентували дослідження двосторонніх відносин Україна – Ізраїль

25 травня Інститут світової політики презентував своє 18 дослідження із серії про двосторонні відносини України з партнерами – «Аудит зовнішньої політики: Україна – Ізраїль». Дослідження вийшло у рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні. Участь в обговоренні дослідження взяли Посол Ізраїлю в Україні Еліав Бєлоцерковські, голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Ганна Гопко, голова Асоціації єврейських організацій і громад України Йосиф Зісельс, політичний оглядач Віталій Портников.

25 травня Інститут світової політики презентував своє 18 дослідження із серії про двосторонні відносини України з партнерами – «Аудит зовнішньої політики: Україна – Ізраїль». Дослідження вийшло у рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Участь в обговоренні дослідження взяли Посол Ізраїлю в Україні Еліав Бєлоцерковські, голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Ганна Гопко, голова Асоціації єврейських організацій і громад України Йосиф Зісельс, політичний оглядач Віталій Портников.

Міжнародний фонд «Відродження» вже тривалий час спрямовує свої зусилля на підтримку проектів, які сприяють формуванню публічної політики в Україні. А робота аналітичних центрів, зокрема проведення якісних досліджень, є основою для формування якісної публічної політики.

«Ми послідовно підтримуємо дослідження аналітичних центрів і Інститут світової політики – наш багаторічний партнер. Завдяки цьому партнерству вдалося реалізувати чимало корисних ініціатив, спрямованих на кращі зміни в нашій країні. Переконана, презентоване дослідження стане важливим орієнтиром для стейкхолдерів у владі для розвитку двосторонніх відносин наших країн», – зазначила менеджер програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» Софія Голота.

Під час публічної дискусії автор дослідження, заступниця директора Інституту світової політики Катерина Зарембо підкреслила, що між Україною та Ізраїлем існує ціла низка зв’язуючих ланок: релігійних, етнічних, історичних тощо, однак є й відмінності, зокрема у позиціонуванні себе в рамках Європейської політики сусідства. «Водночас, попри всі відмінності, Україна й Ізраїль є цінними партнерами один для одного. Для України, зокрема, відносини з Ізраїлем є провідником для ефективної та успішної політики на Близькому Сході, для Ізраїлю Україна – цінний (потенційний або реальний) союзник», – сказала Катерина Зарембо.

Для додаткових коментарів щодо проектів програмної ініціативи «Демократична практика» можна звернутися до її директора Олексія Орловського або менеджерки Софії Голоти, надіславши запит на pr@irf.ua.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: