У Західній Україні впроваджуватимуть програму управління житловою нерухомістю

Центр досліджень місцевого самоврядування розпочинає проект “Доопрацювання навчальної програми “Управитель житловою нерухомістю” та пілотне впровадження в містах Західної України”

Центр досліджень місцевого самоврядування розпочинає проект “Доопрацювання навчальної програми “Управитель житловою нерухомістю” та пілотне впровадження в містах Західної України”. Проект підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

До проекту також залучено Львівський Ресурсний центр із підтримки ОСББ, Волинський ресурсний центр підтримки ОСББ, Нововолинську асоціацію ОСББ “Містечко”, Асоціацію ОСББ у місті Кам’янець-Подільський, виконавчий комітет Рівненської міської ради, виконавчий комітет Хмельницької міськради, Ужгородське відділення Спілки власників житла України.

Метою проекту є сприяння загальнодержавній реформі у сфері навчання й методологічного забезпечення підготовки керівників ОСББ та професійних управителів житловою нерухомістю. Основним завданням проекту є доопрацювання навчальної програми, апробація її в містах Західної України та напрацювання рекомендацій для застосування її в загальнонаціональному масштабі. Діяльність проекту буде спрямовано на реалізацію Заходів щодо нормативно-правового та науково-технічного забезпечення виконання завдань Загальнодержавної програми реформування й розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки.

У межах проекту заплановано:
• проведення інформаційно-промоційної кампанії навчальної програми в містах Західної України;
• виготовлення промоційного буклету навчальної програми;
• розробка промоційного ролика навчальної програми, демонстрація його в регіональних ЗМІ й Інтернет-медіа;
• розробка демоверсії навчальної програми та її широка промоція в середовищі ОСББ;
• доопрацювання навчальної програми “Управитель житлової нерухомості”: загальний курс на 40 годин, 4 спеціалізованих курси по 8 годин (для юристів, управителів, адміністраторів, бухгалтерів і технічних працівників із обслуговування будівель і мереж);
• виготовлення CD-ROMів із матеріалами навчальних семінарів, правовою базою діяльності ОСББ, методичними напрацюваннями для стимулювання створення й діяльності ОСББ і ресурсних центрів ОСББ, промоційним роликом і демоверсією навчальної програми;
• організація 4 навчальних семінарів у партнерських містах Західної України для тестового впровадження (апробації) програми на практиці та її остаточного доопрацювання;
• розробка методичних рекомендацій для Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Міністерства освіти й науки, молоді та спорту стосовно майбутньої програми навчання управителів;
• проведення заключної прес-конференції щодо результатів проведених навчань і промоції навчальної програми у загальнонаціональному масштабі.

Навчальну програму може бути використано для виконання державної Програми розвитку й реформування ЖКГ на 2009-2014 роки, зокрема для навчання керівників ОСББ в інших містах України та сприяння загальному підвищенню кваліфікацій голів ОСББ.

Центр досліджень місцевого самоврядування
(032) 297 53 09
centredms@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: