У Тернополі фахівці з паліативної допомоги обговорять можливості та перспективи відкриття хоспісу в місті

У Тернополі 11-12 листопада 2010 року відбудеться практичний семінар із паліативної допомоги “Відкриття хоспісу в Тернополі. Можливості та перспективи”.

Основна мета проведення семінару – обмін досвідом з організації хоспісів, паліативних відділень, виїзних бригад паліативного догляду; обговорення актуальних питань знеболення паліативних пацієнтів: права та обв’язки медичного персоналу, законодавчі особливості, доступність опіоїдних анальгетиків для паліативних пацієнтів, що знаходяться вдома (особливо в сільській місцевості).

У семінарі братимуть участь представники Міністерства охорони здоров’я України, Обласного управління охорони здоров’я, представники Державного Комітету з контролю за наркотиками, практикуючі лікарі, медичні сестри, юристи та соціальні працівники з усієї України.

Практичний семінар організовано за ініціативи Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського за сприяння Головного управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА та Міжнародного фонду «Відродження».

Інформація для учасників

Місце проведення семінару: Конгрес-центр Тернопільського державного медичного університету, навчально-оздоровчий комплекс “Червона калина”, смт. Дружба, Теребовлянського району.

Додаткова інформація за телефоном: 0352 430927

Офіційна мова семінару: українська

Оргкомітет забезпечує: харчування, проживання учасників.

Проїзд учасників – за власний рахунок.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: