У шести містах України обговорять реформування ЖКГ

Львівська громадська організація “Центр досліджень місцевого самоврядування” в партнерстві з Всеукраїнською громадською організацією “Спілка власників житла України” розпочала реалізацію проекту “Громадські ініціативи в реформуванні житлово-комунального господарства”

Львівська громадська організація “Центр досліджень місцевого самоврядування” (ЦДМС) в партнерстві з Всеукраїнською громадською організацією “Спілка власників житла України” (СВЖУ) розпочала реалізацію проекту “Громадські ініціативи в реформуванні житлово-комунального господарства”. Проект підтримує програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У межах проекту буде проведено низку публічних заходів, у яких візьмуть участь експерти у сфері житлово-комунального господарства (ЖКГ), керівники та члени об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та асоціацій ОСББ, керівники та працівники керівних компаній тощо.

Буде проведено 6 круглих столів: у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Новоград-Волинському, Одесі та Львові. У лютому в Києві відбудеться перший із круглих столів, а також вступна прес-конференція, на якій буде повідомлено про проект, задекларовано цілі, програму й інструменти його реалізації.

”Центр досліджень місцевого самоврядування” до проведення круглого столу в Києві розмісить на своєму сайті ряд аналітичних публікацій щодо проблем, з якими зіткнулося житлово-комунальне господарство України, і рекомендації експертів ЦДМС і СВЖУ щодо можливих шляхів вирішення цих проблем і подолання небезпек, які містить підготовлений до другого читання проект Житлового кодексу, зокрема й шляхом громадських ініціатив. Ці й інші питання будуть предметом обговорення на круглих столах.

Охочих запрошують приєднатися до обговорення пропозицій для удосконалення проекту Житлового кодексу.

Контакти: Володимир Бригілевич, голова правління ЦДМС, (032) 235 68 48, 050 500 74 04, lmgo.icc@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: