У Севастопольському міському гуманітарному університеті відбувся круглий стіл “ЄС – ЄЕП : Інституції та процес прийняття рішень”.

28 січня Севастопольська  міська громадська організація Об’єднання "Євроатлантичний вибір" за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження" в рамках проекту "Севастополь – європейське місто" провела у Севастопольському міському гуманітарному університеті круглий стіл "ЄС – ЄЕП : Інституції та процес прийняття рішень".

         28 січня Севастопольська  міська громадська організація Об’єднання “Євроатлантичний вибір” за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження” в рамках проекту “Севастополь – європейське місто” провела у Севастопольському міському гуманітарному університеті круглий стіл на тему “ЄС – ЄЕП: Інституції та процес прийняття рішень”. В роботі круглого столу взяли участь студенти та викладачі Севастопольських ВНЗ, члени молодіжного Євроклубу, а також представники молодіжних организаций. Учасники круглого столу намагалися зробити порівняльний аналіз договорів, угод, концепцій про створення (формування) та функціювання інституцій, органів ЄС і ЄЕП.

          В ролі експертів щодо ЄС виступили члени молодіжного Євроклубу Севастопольського міського гуманітарного університету, які всебічно проаналізували основні інституції ЄС та процес прийняття рішень у Співтоваристві.

          На жаль, через відсутність представників філій російських ВНЗ, насамперед ЧФ МГУ, були  недостатньо обговорені Угода і Концепція формування ЄЕП. А виступи інших експертів щодо ЄЕП були в основному критичними, тому позиція прихильників ЄЕП не мала підтримки учасників круглого столу.

         Учасники круглого столу дійшли висновку, що ЄС як міжнародна організація виглядає значно привабливіше за ЄЕП, і тому перспективи України вони бачать у Європейському Союзі.

Євгенія Мартинюк, асистентка Європейської програми
тел: +380 (44) 486 25 96 
eлектронна пошта: martynyk@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, вул. Артема 44, оф.4

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: