У Миколаївськкому Центрі європейської інформації обговорять ціннісні орієнтири розвитку держави та особистості

1 липня 2010 року о 15:00 в Центрі європейської інформації Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова відбудеться круглий стіл „Ціннісні орієнтири розвитку держави та особистості”.

 

Захід пройде в рамках проекту «Продовження та інтенсифікація діяльності Центру європейської інформації на базі ОУНБ у м. Миколаєві», що працює за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” та згідно із Державною цільовою програмою інформування громадськості з питань європейської інтеграції України.

Зустріч за круглим столом стане майданчиком для обговорення гострих питань в суспільстві, вирішення яких наближає Україну до впровадження європейських цінностей та стандартів в життя країни.

Для дискусії під час заходу будуть запропоновані питання:

  • гендерної рівності,
  • толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД, безпритульних та інших соціально вразливих груп.

 

Під час круглого столу передбачені виступи представників:

  • Миколаївського міського фонду ЛАСКА «Сприяння економічним і соціальним реформам» – Руденко-Кардаш Людмила Юріївна, директор;
  • Кримінальної міліції у справах дітей – Бойко Наталія;
  • Миколаївського обласного благодійного фонду «Нове сторіччя» – Макарова Валентина Миколаївна, директор;
  • Миколаївської асоціації ВІЛ-інфікованих людей, їх близьких та членів їх сімей «Час життя» – Парахонько Ірина Леонардівна, президент;
  • Миколаївського обласного центру служб для сім’ї, дітей та молоді – Берегиля Ірина Павлівна, заступник директора;
  • Відділу боротьби з торгівлею людьми – Забєліна Анна Олександрівна;
  • Територіального центру з обслуговування незахищених верств населення Центрального району м. Миколаєва – Лебедєва Інна Іванівна, організатор культроботи та
  • Викладача кафедри політології ЧДУ ім. П. Могили – Ярошенко Віра Миколаївна.

До участі у заході запрошуються представники державних місцевих установ, до функцій та обов’язків яких входить вирішення вказаних питань, представники громадських організацій, ЗМІ.

Під час зустрічі учасники зможуть домовитися про спільні дії в організації вирішення обговорюваних питань, познайомитись з Центром європейської інформації, дізнатись про його послуги та плани організаторів Центру.

Час початку заходу: 15:00

Дата: 01 липня 2010 р.

Місце: Центр європейської інформації (Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека ім О. Гмирьова)

Адреса заходу: вул. Московька, 9

Додаткову інформацію про захід можна отримати: Моісеєва Наталія: (0512) 37-34-92, eurocentre_mk@ukr.net, Голубєва Тетяна: (0512) 36-08-08, holtatal@yandex.ru

***

Центр європейської інформації створено Миколаївською обласною організацією Національної спілки журналістів України у співпраці з і на базі ОУНБ ім. О. Гирьова та входить до мережі Центрів європейської інформації, що підтримуються Європейської програмою Міжнародного фонду «Відродження».

Мета Центру європейської інформації у Миколаєві – забезпечити доступ мешканців міста до літератури та інших матеріалів з питань європейської інтеграції з періодичних джерел, інформації в мережі Інтернет. З інформацією Центру європейської інформації у Миколаєві можна ознайомитись на веб-сайті Центру. http://www.reglibrary.mk.ua/ins/pages/evro/index.html та веб-сайті газети „Южная правда” http://www.up.mk.ua.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: