У Мелітополі створено ресурсний центр для ОСББ

У місті Мелітополь (Запорізька область) відбулася презентація проекту “Мелітополь – місто ефективних власників житла”

21 лютого в місті Мелітополь (Запорізька область) відбулася презентація проекту “Мелітополь – місто ефективних власників житла”. Проект здійснює Асоціація “Власники житлових будинків Мелітополя” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Керівник проекту Ірина Сінделі зазначила, що його основною метою є поширити успішний досвід функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та навчити керівний склад ОСББ основ ефективного управління. Для цього створено Ресурсний центр житлової просвіти, буде організовано цикл семінарів, видано посібники, проведено вебінари за участю фахівців у галузі житлово-комунального господарства (ЖКГ), працюватиме “гаряча” телефонна лінія тощо.

Перший заступник начальника управління ЖКГ Запорізької обладміністрації Максим Шахов повідомив, що незабаром буде створено координаційну раду з проблемних питань діяльності ОСББ, до якої увійдуть і представники Асоціації.

Начальник відділу житлового господарства виконкому Мелітопольської міськради Володимир Івасенко запевнив присутніх у готовності влади підтримувати проект і розвивати діяльність ОСББ. Він нагадав, що реєстрація ОСББ відбувається за рахунок бюджету. Також, за його інформацією, цього року заплановано виділити 265,7 тис. грн. в межах програми “Поліпшення стану ОСББ” (на ремонти в багатоповерхівках) та 100 тис. грн. на програму “Активний мешканець” (проекти з благоустрою прибудинкових територій).

Системний адміністратор проекту Володимир Довгий ознайомив присутніх зі створеним в рамках проекту сайтом Ресурсного центру житлової просвіти. До роботи центру буде залучено волонтерів.

Асоціація “Власники житлових будинків Мелітополя”
Ірина Сінделі
(0619) 43 26 59
MelitopolOsbb@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: