У Мелітополі презентують конкурс міні-грантів «Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя»

9 липня 2010 року в Мелітополі в конференц-залі палацу культури ім. Т. Г. Шевченка Асоціація «Власники житлових будинків Мелітополя» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» презентує відкритий конкурсний відбір міні-грантів на тему «Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя».

До участі запрошуються неприбуткові благодійні і громадські організації, ініціативні групи, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, що діють на території міста Мелітополя або одного з населених пунктів Запорізької області.

В рамках проекту «Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя» шляхом проведення відкритого конкурсу міні-грантів, який має на меті звернути увагу спільноти на проблеми, які існують у реформуванні ЖКГ, планується залучити максимальну кількість мешканців до їх вирішення та підтримати щонайменше 6 найкращих проектів.

У презентації братимуть участь:

  • Сичов Дмитро Вікторович – міський голова Мелітополя;
  • Солонікова Ірина Миколаївна – начальник житлово-комунальної інспекції у Запорізькій області;
  • Сінделі Ірина Миколаївна – керівник проекту «Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя».

 

Презентація відбудеться 9 липня 2010 року об 11.00 годині в конференц-залі палацу культури ім. Т. Г. Шевченка.

Реєстрація представників ЗМІ та учасників презентації розпочнеться 10.30 год.

Контактна особа: Сінделі Ірина Миколаївна – т. (0619) 43-26-59

* * *

Метою проекту «Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя», що здійснюється Асоціацією «Власники житлових будинків Мелітополя» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» є підтримка громадських ініціатив, спрямованих на створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: