У Мелітополі оголосять переможців конкурсу міні-грантів проекту «Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя»

18 жовтня 2010 року о 14.00 в конференц-залі офісного приміщення Асоціації «Власники житлових будинків Мелітополя» відбудеться оголошення результатів конкурсу міні-грантів проекту «Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя», що фінансується в рамках програми «Посилення впливу громадського суспільства» Міжнародним фондом «Відродження».

Конкурс проводився з метою підтримки громадських ініціатив, спрямованих на створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя.

До участі запрошуються неприбуткові благодійні і громадські організації, ініціативні групи, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків – учасники конкурсу.

У ході заходу будуть оголошені переможці конкурсного відбору в рамках проекту «Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя», який має мету звернути увагу спільноти на проблеми, які існують у реформуванні ЖКГ.

Спікери:

  • Очеретько Ігор Валерійович – заступник міського голови Мелітополя;
  • Генов Тарас Сергійович – голова конкурсної комісії проекту, депутат Мелітопольської міської ради;
  • Фомін Кирило Михайлович – секретар конкурсної комісії, головний фахівець відділу реформування, обліку й розподілу житла Мелітопольського виконавчого комітету, з питань ОСМД.

Члени конкурсної комісії:

  • Іщенко Василь Дмитрович – Арбітражний керуючий Запорізької області;
  • Адоньєв Євгеній Олександрович – Кандидат технічних наук, доцент, декан Економіко-гуманітарного факультету Державного вищого навчального закладу “Запсорізький національний університет”;
  • Ряжечкіна Світлана Борисівна – Голова Мелітопольського міського товариства інвалідів.
  • Сінделі Ірина Миколаївна – керівник проекту «Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя» та інші.

Оголошення переможців конкурсу відбудеться 18 жовтня 2010 року о 14.00 годині в конференц-залі офісного приміщення Асоціації «Власники житлових будинків Мелітополя».

Потреби в акредитації ЗМІ немає. Вхід вільний.

Детальну інформацію можна отримати у головних виконавців проекту за телефонами та електронною адресою:

Керівник проекту – Ірина Сінделі – т. (0619) 43-26-59, e-mail: MelitopolOsbb@mail.ru

Менеджер проекту – Оксана Логан – 096-28-14-142.

* * *

Метою проекту «Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя», що здійснюється Асоціацією «Власники житлових будинків Мелітополя» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», є підтримка громадських ініціатив, спрямованих на створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: