У Мелітополі оголошено відкритий конкурс міні-грантів «Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя»

9 липня 2010 року в конференц-залі палацу культури ім. Т. Г. Шевченка у Мелітополі Асоціація «Власники житлових будинків Мелітополя» презентувала відкритий конкурсний відбір міні-грантів на тему «Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя».

Проект реалізується за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках програми «Посилення впливу громадянського суспільства».

На презентації були присутні міський голова Дмитро Сичов, заступник голови Ігор Очеретько, депутат Мелітопольської міської ради, член конкурсної комісії Тарас Генов, головний фахівець відділу реформування, обліку й розподілу житла Мелітопольського виконавчого комітету, з питань ОСББ Кирило Фомін, представники неприбуткових громадських організацій, ініціативних груп, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, що діють на території міста Мелітополя Запорізької області.

В рамках проекту «Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя» шляхом проведення відкритого конкурсу міні-грантів планується залучити максимальну кількість мешканців до його вирішення та підтримати щонайменше 6 найкращих проектів.

Проекти спрямовані на розвиток місцевих ініціатив можуть включати, але не повинні обмежуватися такими видами діяльності:

 • розробка оптимально мінімізованого процесу бухгалтерського обліку в ОСББ;
 • благоустрій прибудинкових територій;
 • впровадження енергозберігаючих технологій в утриманні будинків;
 • формування позитивної громадської думки серед мешканців ОСББ стосовно впровадження роздільного збору твердих побутових відходів.

Перевага буде надаватись проектам, які:

 • мають чітко визначену мету та детальний план заходів;
 • передбачають залучення громади до втілення проекту;
 • передбачають реалістичні та вимірювані результати;
 • мають раціональні бюджети, а заплановане використання коштів – ефективне.

Конкурсні заявки будуть оцінюватися незалежною Конкурсною комісією, до складу якої ввійшли експерти від влади й громадськості. Це:

 • Голова Мелітопольського міського товариства інвалідів Ряжечкіна Світлана Борисівна;
 • Арбітражний керуючий Запорізької області Іщенко Василь Дмитрович;
 • Кандидат технічних наук, доцент, декан Економіко-гуманітарного факультету Державного вищого навчального закладу “Запорізький національний університет” Адоньєв Євгеній Олександрович;
 • Депутат Мелітопольської міської ради Генов Тарас Сергійович;
 • Головний фахівець відділу реформування, обліку й розподілу житла Мелітопольського виконавчого комітету, з питань ОСББ Фомін Кирило Михайлович.

Організації (ініціативні групи), зацікавлені в участі у конкурсі, будуть запрошені до участі в одноденному семінарі із написання проектів, організованому спеціально для аплікантів конкурсу. Дата проведення семінару буде визначена після формування зацікавлених груп.

Орієнтовний період проведення – 20-25 липня 2010 року.

За результатами семінару, організації (ініціативні групи) зможуть підготувати повну версію проектної заявки, яку слід подати включно з усіма додатками організаторам конкурсу до 17.00 години 1 вересня 2010 року.

В обговоренні взяли участь міський голова Дмитро Сичов, заступник голови Ігор Очеретько, депутат Мелітопольської міської ради, член конкурсної комісії Тарас Генов. Всі вони висловили впевненість, що реалізація проекту сприятиме реформуванню житлово-комунального господарства шляхом створення нових ОСББ в місті Мелітополі.

Демонстрація відеоматеріалів здійснювалася на оргтехніці, придбаній за рахунок фінансової підтримки іжнародного фонду «Відродження».

Контактна особа: Сінделі Ірина Миколаївна – т. (0619) 43-26-59, e-mail: MelitopolOsbb@mail.ru

* * *

Метою проекту «Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя», що здійснюється Асоціацією «Власники житлових будинків Мелітополя» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», є підтримка громадських ініціатив, спрямованих на створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: