У Луганську співробітники карного розшуку вдосконалювали свою діяльність щодо прийому та розгляду заяв про злочини та правопорушення

4 червня 2010 року у Луганську відбулися тренінги для співробітників карного розшуку з питань удосконалення діяльності органів внутрішніх справ (ОВС) щодо прийому, реєстрації та розгляду заяв та повідомлень про злочини та правопорушення, що вчинені або готуються, та практики Європейського суду з прав людини у справах, що стосуються діяльності правоохоронних органів.

У тренінгу взяли участь 17 співробітників міліції з різних райвідділів Луганської області. Під час першого тренінгу (тренер О.М. Беницький), співробітникам міліції були роз’яснені напрями вдосконалення діяльності ОВС щодо прийому, реєстрації та розгляду заяв та повідомлень про злочини та правопорушення, що вчинені або готуються. Крім того, в рамках заходу були розглянуті питання взаємодії підрозділів та служб органів внутрішніх справ між собою та з іншими правоохоронними органами, з метою удосконалення реагування на злочини.

Другий тренінг було присвячено європейським стандартам прав і свобод людини у сфері правоохоронної діяльності. Тренер (О.М. Терських) розповів працівникам ОВС про останні рішення Європейського суду з прав людини щодо України, а також про його практику в справах, які стосуються права на життя, заборони катувань і інших форм поганого поводження, права на особисту свободу та недоторканість, права на справедливий суд, права на повагу до приватного і сімейного життя, права на свободу мирних зібрань тощо.

Захід був організований Регіональною громадською організацією «Луганська правова фундація» у рамках реалізації проекту «Кримінальна юстиція України: моніторинг сучасного стану та пошук шляхів удосконалення» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Контактна особа: Олексій Беницький, a4u4@rambler.ru.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: