У Луганському університеті внутрішніх справ співробітники міліції підвищували рівень своїх знань у сфері прав людини

25 червня 2010 року у Луганську відбулися два навчальні семінари для співробітників органів дізнання. У семінарах взяли участь 20 співробітників міліції з різних райвідділів Луганської області.

Проведення навчальних семінарів було організоване РГО “Луганська правова фундація” на базі Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Навчальні семінари були присвячені питанням удосконалення діяльності ОВС щодо прийому, реєстрації та розгляду заяв та повідомлень про злочини та правопорушення, що вчинені або готуються, а також вивченню практики Європейського суду з прав людини у справах, що стосуються права на життя, заборони катувань і інших форм поганого поводження з громадянами з боку правоохоронних органів, права на особисту свободу та недоторканість, права на справедливий суд, права на повагу до приватного і сімейного життя, права на свободу мирних зібрань тощо.

Захід був організований у рамках реалізації проекту “Кримінальна юстиція України: моніторинг сучасного стану та пошук шляхів удосконалення”.

Контактна особа: Олексій Беницький, a4u4@rambler.ru

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: