У КИЄВІ ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ З МОНІТОРИНГУ ПРАКТИКИ ВИДАЧІ ВІЗ ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНСОРЦІУМУ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІІЗАЦІЙ

30 червня — 1 липня 2008 році у Києві відбувся семінар-тренінг з моніторингу практики видачі віз громадянам України консульствами країн-членів ЄС в Україні для  учасників Консорціуму громадських організацій, що реалізують проекти з моніторингу практики видачі віз громадянам України консульствами країн-членів ЄС.

30 червня — 1 липня 2008 році у Києві відбувся семінар-тренінг з моніторингу практики видачі віз громадянам України консульствами країн-членів ЄС в Україні для  учасників Консорціуму громадських організацій, що реалізують проекти з моніторингу практики видачі віз громадянам України консульствами країн-членів ЄС.

Під час заходу учасники обговорили візову політику країн-членів ЄС щодо України, особливості методики дослідження, що застосовуватиметься в моніторингу  діяльності консульських установ, ознайомилися зі змістом та структурою анкет для опитування відвідувачів консульських установ, а також розробили графіки соціологічного опитування. Після проведення тренінгу розпочався польовий етап роботи Консорціуму, в рамках якого учасники Консорціуму через інтерв’ювання відвідувачів консульських установ зберуть масив даних про роботу консульств та виконання ними угоди про спрощення візового режиму між Україною та ЄС.

Захід організований  Центром миру, конверсії та зовнішньої політики України за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Консорціум громадських організацій, що реалізують проекти з моніторингу практики видачі віз громадянам України консульствами країн-членів ЄС, був створений у червні 2008 року.

Мета Консорціуму — забезпечення системного моніторингу виконання угоди про спрощення візового режиму між Україною та ЄС, що її було підписано 18 червня 2007 року, і яка набула чинності з 1 січня 2008 року.

На основі результатів моніторингу буде підготовлено детальний звіт про виконання угоди про спрощення візового режиму між Україною та ЄС, а попередні результати моніторингу буде представлено вже у вересні, напередодні щорічного Самміту Україна-ЄС.

До Консорціуму входять Харківський Громадський Фонд Місцевої Демократії (моніторинг консульства Республіки Польща у м. Харкові), Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень в м. Ужгороді (моніторинг консульств Угорської Республіки в м. Ужгороді та в м. Берегово та консульства Словацької Республіки в м. Ужгороді), Донецька обласна громадська організація “Інститут соціальних досліджень і політичного аналізу (моніторинг консульств Чеської Республіки у м. Донецьк та Греції у м. Маріуполь), громадська організація “Інформаційно-дослідний центр “Глобал”, м. Одеса (моніторинг консульств Греції та Республіки Польща у м. Одеса), молодіжна громадська організація “Асоціація захисту прав молоді Волині (моніторинг консульства Республіки Польща у м. Луцьк) та Товариство сприяння українсько-польській співпраці у галузі юридичної освіти та науки зі Львова (моніторинг консульств Республіки Польща та Чеської Республіки у м. Львів).

Загальне керівництво роботою Консорціуму, а також моніторинг роботи консульств десятьох країн-членів ЄС у Києві здійснює Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України. Відтак, предметом моніторингу Консорціуму є 21 консульство з 11 країн-членів ЄС. Консорціум працює за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” із загальним бюджетом 89 134 дол. США.

З приводу додаткової інформації просимо звертатися до Ірини Сушко, керівника проекту — iryna_sushko@ukr.net, тел. +380503827096, 80442386843.

 

 

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: