У Києві відбувся Міжнародний конгрес неурядових організацій. Учасники закликали до посилення співпраці НУО у Балто-Чорноморському регіоні

25-27 листопада 2007 року Лабораторія законодавчих ініціатив, Конференція міжнародних неурядових організацій Ради Європи та Міжнародний фонд "Відродження" провели Другий регіональний конгрес неурядових організацій. Метою Конгресу було створення платформи для обговорення лідерами провідних національних неурядових організацій ролі НУО в процесах розвитку та консолідації демократії, розгляд можливостей та перспектив регіонального співробітництва, напрацювання резолюції і рекомендацій щодо діяльності НУО в регіоні.

25-27 листопада 2007 року Лабораторія законодавчих ініціатив, Конференція міжнародних неурядових організацій Ради Європи та Міжнародний фонд “Відродження” провели Другий регіональний конгрес неурядових організацій.

Метою Конгресу було створення платформи для обговорення лідерами провідних національних неурядових організацій ролі НУО в процесах розвитку та консолідації демократії, розгляд можливостей та перспектив регіонального співробітництва, напрацювання резолюції і рекомендацій щодо діяльності НУО в регіоні.

Загалом у заході взяло участь понад 200 осіб з 15 країн, в тому числі: лідери провідних неурядових організацій з України, Російської Федерації, Польщі та Бєларусі; лідери впливових НУО з Азербайджану, Вірменії, Грузії, Молдови, Угорщини, країн Балтійського регіону та Словаччини; представники Ради Європи; міжнародні експерти;  представники ЗМІ.

Результатом міжнародної зустрічі стало прийняття Резолюції Другого регіонального конгресу неурядових організацій з метою визначення перспектив, напрямів і цілей подальшої співпраці НУО Балто-Чорноморського регіону.

Прийняття Резолюції стало наслідком обговорення учасниками наступних тематичних блоків: 

  • Роль НУО у розбудові та консолідації демократії, а також у виборчому процесі; 
  • Законодавство про НУО та стимули розвитку громадянського суспільства; 
  • Можливості стимулювання суспільного діалогу та демократичної участі з метою успішної реалізації демократичних, економічних і соціальних реформ; 
  • Забезпечення права на свободу асоціацій і моніторинг виборів; 
  • Регіональне співробітництво, а також можливості його інституційного розвитку та удосконалення; 
  • Взаємодія НУО з європейськими інституціями.

У Резолюції учасники Конгресу закликали представників НУО активно долучитись до процесу регіонального співробітництва у межах Балто-Чорноморського регіону та максимально використовувати ресурси такого партнерства з метою гармонійного та поступального розвитку громадянського суспільства на національних рівнях.

Більш детальну інформацію розміщено на веб-сторінці Другого регіонального конгресу неурядових організацій http://www.ngocongress.kiev.ua, яка ведеться українською, російською та англійською мовами, та містить наступні тематичні розділи:

– Загальна інформація про Конгрес;
– Новини Конгресу;
– Програма Конгресу;
– Інформація про організаторів;
– Список учасників;
– Прес-центр Конгресу;
– Фотогалерея;
– Резолюція Конгресу;
– Матеріали доповідей.

Із запитаннями стосовно Конгресу звертайтеся за електронною адресою shram@ngocongress.kiev.ua (контактна особа – В’ячеслав Шрамович).

Лабораторія законодавчих ініціатив
Вул.. Нижній Вал 33, офіс 8,
м. Київ, 04071 Україна
Тел.: +38(044) 531-37-68
Факс: +38(044) 425-25-33

Христина Басілія, менеджер зі зв’язків з громадськістю
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: basiliya@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, кім.1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: