У Києві відбудеться Міжнародна конференція “Захист прав людини та надання правової допомоги: кращий досвід країн Африки, Азії і Східної Європи”.

27-29 березня 2007 року у Києві відбудеться Міжнародна конференція "Захист прав людини та надання правової допомоги: кращий досвід країн Африки, Азії і Східної Європи". У конференції візьмуть участь правозахисники, експерти, юристи та представники державних органів з Африки, Азії, Східної Європи (всього 100 осіб з 21 країни).

27-29 березня 2007 року у Києві відбудеться Міжнародна конференція “Захист прав людини та надання правової допомоги: кращий досвід країн Африки, Азії і Східної Європи”.

У конференції візьмуть участь правозахисники, експерти, юристи та представники державних органів з Африки, Азії, Східної Європи (всього 100 осіб з 21 країни).

Під час конференції будуть заслухані презентації та проведені дискусії за наступними питаннями:

–         правова допомога з точки зору органів державної влади;

–         надання правової допомоги громадськими організаціями;

–         підходи до надання правової допомоги;

–         новий погляд на доступ до правосуддя: механізми неформального правосуддя та способи альтернативного вирішення спорів;

–         український досвід, існуючі проблеми та їх можливе вирішення;

–         роль юридичної професії;

–         холістичні підходи до надання правової допомоги.

Впродовж конференції також працюватимуть робочі групи цивільного та кримінального права, які обговорюватимуть  специфіку надання правової допомоги у цих галузях права.

В межах конференції відбудеться презентації фільму “Свобода за стінами” , МНУО “Міжнародна тюремна реформа”.

За результатами проведення конференції планується підготувати збірник матеріалів конференції, який буде розповсюджений між зацікавленими учасниками.

 

Місце проведення Конференції: конференц-комплекс “Президент-готель “Київський” (Україна, м. Київ, 01023, вул. Госпітальна, 12).

Робочі мови конференції: українська та англійська. Під час роботи конференції забезпечується синхронний переклад.

 

За будь-якою інформацією щодо конференції звертайтесь, будь ласка, до Наталії Бімбірайте, Андрія Матросова – тел. +38 (0552) 49 22 59, 26 50 39, моб. +38 (067) 408 24 22, +38 (095) 892 69 22

 

* * *

Конференція організовується Херсонським фондом милосердя та здоров’я у співпраці з Датським інститутом прав людини,  Міністерством юстиції України, ABA/CEELI, REDRESS (Англія), за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Василина Яворська, менеджер програми “Верховенство права”
тел: +380 (44) 482 03 63 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: yavorska@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 44, кім. 1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: