У Києві обговорять проблеми енергетичної безпеки в Центрально-Східній Європі

1 жовтня об 11:00 у Києві (ІА “Інтерфакс-Україна”, вул. Рейтарська, 8/5-А) відбудеться прес-конференція “Енергетична безпека в Центральній і Східній Європі: у пошуках єдиного підходу”

1 жовтня об 11:00 у Києві (ІА “Інтерфакс-Україна”, вул. Рейтарська, 8/5-А) відбудеться прес-конференція “Енергетична безпека в Центральній і Східній Європі: у пошуках єдиного підходу”. Захід проводить Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” та Міжнародного вишеградського фонду.

Під час прес-конференції буде представлено основні висновки аналітичної роботи “Енергетична безпека в Центральній і Східній Європі: у пошуках єдиного підходу”. Її підготували експерти Інституту центральноєвропейської політики (Central European Policy Institute, Словаччина), Інституту економічної політики “Europeum” (Europeum Institute for Economic Policy, Чехія), Угорського інституту міжнародних справ (Hungarian Institute of International Affairs, Угорщина) й Інституту економічних досліджень і політичних консультацій (Україна).

Учасники прес-конференції:
– Андраш Дік (Andras Deak), експерт Угорського інституту міжнародних справ;
– Дмитро Науменко, експерт Інституту економічних досліджень та політичних консультацій;
– Гелена Шульцова (Helena Schulzova), експерт Інституту економічної політики “Europeum”;
– Павол Салаї (Pavol Szalai), експерт Інституту центральноєвропейської політики.

Учасники заходу обговорюватимуть енергетичну безпеку та досвід країн Вишеградської групи (Польщі, Словаччини, Угорщини, Чехії), а також можливе застосування їхнього досвіду в Україні.

О 14:00 у готелі “Воздвиженський” (вул. Воздвиженська, 60-А-Б) відбудеться круглий стіл.

Контакти:
Інститут економічних досліджень та політичних консультацій
Вікторія Жовтенко
zhovtenko@ier.kiev.ua

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: