У Харкові в Фонді місцевої демократії відбулося відкрите обговорення методичного посібника з європейської інтеграції “Абетка Європейської інтеграції”

25 квітня Фонд місцевої демократії провів відкрите обговорення майбутнього методичного посібника для вчителів, що викладають європейські студії. Обговорення відбулося за участі авторів підручника, вчителів,членів Євроклубівта спеціального гостя – директора Європейської Програми Ірини Солоненко.

25 квітня Фонд місцевої демократії провів відкрите обговорення майбутнього методичного посібника для вчителів, що викладають європейські студії, яке відбулося за участі авторів підручника, вчителів, членів Євроклубів та спеціального гостя – директора Європейської Програми Ірини Солоненко.

Мета зустрічі – врахування зауважень, пропозицій, змін та уточнень до майбутнього видання. Обговорення пройшло у форматі круглого столу, на якому керівник Європейської Програми – Ірина Солоненко коротко висвітила головні аспекти діяльності програми, за сприянням якої готується “Абетка Європейської інтеграції”

Методичний посібник створений у межах Європейської Програми викладачами Юридичної академії імені Ярослава Мудрого Іваном Яковюком, Лесею Трагнюк під загальним керівництвом Ольги Мірошник – президента Фонду місцевої демократії. Співавтором став вчитель-методист, один з керівників шкільного Євроклубу гімназії №116 — Меделяєв Володимир Миколайович.

За словами одного з авторів – Івана Яковюка, методичний посібник спрямований на вчителів – новаторів, які читають європейські студії у школах та розвивають цей напрям діяльності. Присутні на зустрічі вчителі, члени Харківського Євроклубу та ХОМО “Фундація Регіональних Ініціатив” розглянули шляхи використання методичного посібника у навчальній роботі шкіл.

Ніна Іванівна Браташ, завуч СШ № 17, вчитель-практик сказала: “Такі видання не лише стимулюватимуть подальший розвиток європейських студій, але і суттєво полегшать роботу шкільних Євроклубів!”

ФМД запроваджує активну співпрацю з Шкільними Євроклубами міста, залучаючи їх до роботи Харківського Євроклубу

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: