У Євпаторії обговорили результати аналізу місцевих цільових програм та методичні рекомендації щодо їх удосконалення

23 вересня 2010 року в конференц-залі готелю «Імперія» у м. Євпаторія відбулось публічне обговорення результатів аналізу місцевих цільових програм та методичних рекомендацій щодо удосконалення їх розробки та функціонування.

Обговорення проводилось громадською організацією «Євпаторійський центр регіонального розвитку» спільно з Євпаторійською міською радою в рамках реалізації проекту «Розробка та впровадження методичних рекомендацій щодо розроботки місцевих цільових програм, моніторинг та звітність про їх виконання» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

В обговоренні взяли участь представники управлінь Євпаторійського міськвиконкому, депутати Євпаторійської міської ради, представники громадських організацій.

Експертами-аналітиками ГО ЄЦРР Аркадієм Шараповим і Сергієм Сухобойченком були представлені результати аналізу чинного законодавства України щодо розробки цільових програм, результати аналізу місцевих цільових програм на відповідність вимогам ЗУ, а також проект методичних рекомендацій щодо розроботки місцевих цільових програм, моніторинг та звітність про їх виконання.

Щодо вирішення проблеми розробки місцевих цільових програм виступили залучені експерти: секретар Євпаторійської міської ради Ведмецька М.А., заступник начальника Головного управління інвестиційної політики й зовнішньоекономічних зв’язків Євпаторійської міської ради Межерицький Б.К., а також голова Євпаторійського відділення Міжнародного товариства прав людини Колесник М.Й.

За результатами обговорення було прийнято рішення сформувати робочу групу при Євпаторійському міськвиконкомі з доопрацювання проекту «Положення про порядок розроблення місцевих цільових програм, моніторинг та звітність про їх виконання» для подальшого схвалення сесією Євпаторійської міської ради.

Контактна особа: Шарапов Аркадій, т. 097 161 5234

***

Метою проекту «Розробка та впровадження методичних рекомендацій щодо розроботки місцевих цільових програм, моніторинг та звітність про їх виконання», що здійснюється громадською організацією «Євпаторійський центр регіонального розвитку» за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”, є Розробка та впровадження «Методичних рекомендацій щодо розроботки цільових програм в м. Євпаторія» для розв`язання проблеми розроблення програм місцевого розвитку та здійснення якісного контролю за їх виконанням з боку громадськості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: