У Кропивницькому створюють умови для адаптації військових до мирного життя

В умовах воєнного сьогодення комунікація із захисниками України потребує від правоохоронців спеціальних знань і навичок.

У Донецькому державному університеті внутрішніх справ, повідомили у відомчій пресслужбі, відбувся діалог між представниками Національної поліції України з громадськістю «Поліцейські у взаємодії з ветеранами: як поліція сприяє реінтеграції людей з бойовим досвідом у життя громади».

“Захід об’єднав поліцейських, ветеранів війни, психологів і громадських активістів. Мета ініціативи – створення умов для гідної та успішної адаптації військових до мирного життя. Про напрями співпраці поліції з ветеранами, взаємодію з ветеранськими і громадськими організаціями, а також спеціалізовану підготовку особового складу розповіли представник Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України Микола Сульжук і начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП в Кіровоградській області Олександр Горбенко”, – йдеться в повідомленні.

Присутні обговорили приклади успішної взаємодії поліції з ветеранами на місцевому рівні, перспективи розвитку ветеранської підтримки в регіоні та роль правоохоронних органів у цьому процесі.

“Під час тренінгу з розвитку резильєнтності та стресостійкості правоохоронці з бойовим досвідом отримали практичні інструменти для зміцнення власної психоемоційної стійкості, а також ветеранів й їхніх родин. Заняття провели військовий психолог Рустам Тараненко, завідувачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ДонДУВС Анжела Гельбак і представники громадських організацій. Ознайомившись з арттерапевтичними техніками та методами соціальної підтримки, учасники отримали сертифікати, що підтверджують проходження відповідного навчання”, – зазначили в ДонДУВСі.

І додали, університет підтримує військовослужбовців, надаючи їм необхідну допомогу у сфері психологічної реабілітації, фізичного відновлення та правового супроводу. Значну увагу також приділяють питанням працевлаштування та інтеграції в суспільство. Окремим напрямом роботи є забезпечення доступності навчання, зокрема шляхом упровадження безбар’єрних рішень в автошколі ЗВО.

Довідково: ініціювали впровадження системного підходу до вирішення завдання Департамент головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України разом з Українською фундацією правової допомоги й Міжнародним фондом «Відродження» 

Джерело: З перших уст

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: