Центри європейської інформації обговорять нові форми та методи роботи під час Інтернет-конференції

30 липня 2009 року з 13:00 до 15:00 на порталі Асоціації “Поділля Перший” www.ppngo.org відбудеться Інтернет-конференція на тему “Нові форми та методи роботи Центрів європейської інформації: 5 років досвіду роботи Хмельницького ЦЕІ” 

Метою інтернет-конференції є обмін досвідом між Центрами європейської інформації та підвищення обізнаності громадськості щодо європейської інтеграції України.

Всі зацікавлені матимуть унікальну можливість задати будь-яке питання в режимі он-лайн. Окрім цього, усі охочі можуть попередньо надсилати свої запитання на адресу eurocentre@ukr.net з поміткою в темі листа “Інтернет-конференція”.

Для участі в інтернет-конференції потрібно зареєструватися на веб-сайті Асоціації “Поділля Перший” www.ppngo.org.

Організатори інтернет-конференції:

  • Асоціація “Поділля Перший”
  • Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Островського.

Контакти:

Безвушко Тетяна Григорівна, консультант Центру європейської інформації у м. Хмельницький, тел.: (0382) 65 80 84, ел.пошта: eurocentre@ukr.net

Мережа Центрів європейської інформації на сьогодні об’єднує 23 Центри, які функціонують на базі обласних наукових універсальних бібліотек по всій Україні. Центри європейської інформації забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів та електронних баз даних матеріалів з тематики європейської інтеграції, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України. Мережа є відкритою для участі інших громадських організацій, бібліотек, вищих навчальних закладів тощо (без фінансових зобов’язань з боку МФВ).

Детальніше: http://eu.prostir.ua/in/39896.html  

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” має на меті підвищення якості та ефективності державної політики європейської та євроатлантичної інтеграції України та формування суспільного запиту на європеїзацію України через ініціювання, фінансову, експертну та організаційну підтримку громадських ініціатив задля перетворення України на справді європейську державу. Сайт програми: www.irf.kiev.ua/ua/programs/eui/eu

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: