Триває реєстрація видавців для участі у семінарі “Промоція книжок у видавництві”, 14-18 червня 2006-го року, м.Київ

Український книжковий проект, Book Marketing Research (BMR, Краків, Польща) та Міжнародний фонд "Відродження" запрошують видавців для участі у семінарі "Промоція книжок у видавництві", який планується 15-16 червня 2006-го року в коференц-залі Міжнародного фонду "Відродження" (вул. Артема, 46, 2 поверх, 5 кімната), 14, 17-18 червня — двогодинні індивідуальні консультації для учасників семінару.

Український книжковий проект, Book Marketing Research (BMR, Краків, Польща) та Міжнародний фонд “Відродження” запрошують видавців для участі у семінарі “Промоція книжок у видавництві“, який планується 15-16 червня 2006-го року в коференц-залі Міжнародного фонду “Відродження” (вул. Артема, 46, 2 поверх, 5 кімната), 14, 17-18 червня — двогодинні індивідуальні консультації для учасників семінару.

“Промоція книжок у видавництві” — шостий семінар, який провадить BMR в рамках “Українського книжкового проекту” (відбулися по три ідентичні семінари “Маркетинг у видавничій справі” та “Управління дистрибуцією книжок” у Києві, Львові та Харкові).

Семінари і консультації в рамках “Українського книжкового проекту” триватимуть три роки. Їх проводять польські і голландські консультанти. Також планується співпраця з українськими, німецькими та британськими консультантами.

Трирічну програму тренінгів розпочали семінари Book Marketing Research (Краків, Польща). Book Marketing Research (BMR) — перша консалтингова компанія у Польщі, заснована 1993-го року, яка спеціалізується виключно на книжковому ринку. BMR співпрацює з польськими та іноземними видавцями і сприяє налагодженню контактів між ними. BMR надає консультаційні послуги, провадить дослідження книжкового ринку, семінари і навчальні курси, а також підтримує видавничий портал про польський книжковий ринок: http://wirtualnywydawca.pl/. Директор BMR: Яцек Влодарчик.

2006-2007-го років BMR планує такі семінари та індивідуальні консультації в Україні:

  • “Промоція книжок у видавництві” — м. Львів, 12-16 липня 2006-го року
  • “Успішний продаж книжок у книгарнях” — м. Київ і Львів (осінь 2006-го року)
  • “Дослідження ринку” (для видавців) — м. Київ і Львів
  • “Стратегічне планування” (для видавців) — м. Київ і Львів
  • “Менеджмент у видавництві” (для видавців) — м. Київ і Львів

Цикл семінарів “Стратегія книжкової торгівлі: Колективний підхід” у Києві, Львові і Харкові проведе провідний голландський експерт Ґюс Схют. До участі в одноденному семінарі окрім видавців та книгорозповсюджувачів запрошуються бібліотекарі, урядовці та фахівці з органів місцевого самоврядування. Метою семінару є вироблення спільної стратегії сприяння розвиткові книгорозповсюдження на міському, обласному та державному рівнях. Окрім семінарів плануються індивідуальні консультації для книгарень, оскільки крім значного досвіду з розвитку державної і муніципальної книжкової політики Гюс Схют впродовж 30 років був співвласником і директором однієї з найуспішніших незалежних мереж книгарень у Голландії (Athenaeum: http://www.athenaeum.nl/).

Розклад семінарів і консультацій, які проводитиме Гюс Схют 2006-го року:

  • Київ: семінар 6 червня, двогодинні індивідуальні консультації для книгарень: 5 червня, 7-9 червня;
  • Львів: семінар 26 вересня, двогодинні індивідуальні консультації для книгарень: 25 вересня, 27-29 вересня;
  • Харків: семінар 17 жовтня, двогодинні індивідуальні консультації для книгарень: 16 жовтня, 18-20 жовтня.

Участь у семінарах можуть брати одна-дві особи з однієї організації.

Якщо Ви хочете отримувати запрошення на семінари, просимо надіслати Вашу електронну адресу контактній особі.

Контактна особа:

Ірина Кучма, координаторка Українського книжкового проекту

менеджерка програми “Соціальний капітал та Академічні публікації” Міжнародного фонду “Відродження”

тел.: (044) 461-9500; факс: (044) 486-0166; kuchma@irf.kiev.ua ; www.irf.kiev.ua

Детальніша інформація про Український книжковий проект: https://www.irf.ua/ua/ini/bookproject

Проект реалізується за підтримки програми МАТРА Міністерства закордонних справ Нідерландів, Міжнародного фонду “Відродження” і Fund for Central and East European Book Projects, Amsterdam.

Ірина Кучма, менеджер програми “Соціальний капітал і академічні публікації”
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: kuchma@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: