Трансформація Східного Партнерства: диференціація тенденцій у країнах Східного Партнерства та розвиток політики ЄС у Східному Сусідстві

22 листопада з 9:00 до 11:00 в Києві (конференц-зала готелю “Алфавіто”, вул. Предславинська, 35-Д) відбудеться публічна дискусія “Трансформація Східного Партнерства: диференціація тенденцій у країнах Східного Партнерства та розвиток політики ЄС у Східному Сусідстві”

22 листопада з 9:00 до 11:00 в Києві (конференц-зала готелю “Алфавіто”, вул. Предславинська, 35-Д) відбудеться публічна дискусія “Трансформація Східного Партнерства: диференціація тенденцій у країнах Східного Партнерства та розвиток політики ЄС у Східному Сусідстві”. Захід проводить Міжнародний фонд “Відродження” (Європейська програма та програма “Схід-Схід: партнерство без кордонів”) спільно з Українською платформою Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства.

Участь у публічній дискусії братимуть експерти та представники громадських організацій з України, Грузії, Молдови, Німеччини.

Питання для обговорення:
· Що ЄС планує робити в напрямі диверсифікації та посилення принципу “більше за більше” у межах Східного Партнерства?
· Наскільки політика ЄС щодо України після останніх виборів буде відрізнятися від політики ЄС стосовно Білорусі та Молдови?
· Як ЄС планує співпрацювати з громадянськими суспільствами країн Східного Партнерства для впливу на реформи?

Для участі в дискусії бажано попередньо зареєструватися.

Захід проходить у рамках ініціативи “Індекс європейської інтеграції країн Східного Партнерства”.

У межах Індексу розглядають три основні складові європейської інтеграції:
– глибина й інтенсивність зв’язків із ЄС на різних рівнях (від політичного діалогу й торгівлі до секторальної інтеграції та контактів між людьми);
– внутрішні перетворення у країнах Східного Партнерства, які наближують ці країни до стандартів і практик ЄС;
– інституційне забезпечення європейської інтеграції.

Програма

Контакти:
Європейська програма
Ольга Квашук
(044) 461 95 00
kvashuk@irf.ua

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Мета програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” – розвивати довготривале стратегічне партнерство між представниками міжнародної громадськості для вирішення соціальних і соціально-економічних проблем, які виникли в перехідний період після розпаду Радянського Союзу та соціалістичної системи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: