Східне Партнерство напередодні Вільнюського саміту: чого досягнуто і що далі?

15 листопада з 9:30 до 11:00 у Берліні відбуватиметься обговорення “Східне Партнерство напередодні Вільнюського саміту: чого досягнуто і що далі?”

15 листопада з 9:30 до 11:00 у Берліні (GIZ Berlin, Reichpietschufer 20, 10785) відбуватиметься обговорення “Східне Партнерство напередодні Вільнюського саміту: чого досягнуто і що далі?” Під час заходу буде презентовано Індекс європейської інтеграції країн Східного Партнерства, який підготувала Європейська програма та програма “Схід-Схід: партнерство без кордонів” Міжнародного фонду “Відродження”, Фундації Відкритого Суспільства та Форум громадянського суспільства Східного Партнерства.

Після презентації Індексу експерти з України, Вірменії та Молдови обговорять реформи у країнах Східного Партнерства, роль Росії в цих процесах і майбутнє Східного Партнерства.

Учасники:
– Ірина Солоненко (науковий співробітник Європейського університету “Віадріна” / експертка Індексу);
– Борис Навасардян (президент Єреванського прес-клубу);
– Олександр Сушко (науковий директор Інституту Євро-Атлантичного Співробітництва);
– Віорел Урсу (старший аналітик Інституту європейської політики відкритого суспільства).

Реєстрація – електронною поштою berlin.office@ecfr.eu до 12 листопада.

Нагадаємо, саміт Східного Партнерства відбуватиметься 28-29 листопада у Вільнюсі. Ключове питання цього заходу – чи підпише Україна Угоду про асоціацію та створення Зони вільної торгівлі з ЄС.

Контакти:
Європейська рада з міжнародних відносин
berlin.office@ecfr.eu

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Мета програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” – розвивати довготривале стратегічне партнерство між представниками міжнародної громадськості для вирішення соціальних і соціально-економічних проблем, які виникли в перехідний період після розпаду Радянського Союзу та соціалістичної системи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: