Тетяна Кухаренко, менеджерка програми “Демократія і належне врядування”

Здобула біологічну освіту в КНУ імені Тараса Шевченка. Приєдналась до команди Фонду у 1996 році, працювала над розвитком освітнього напрямку роботи “Відродження”. З 2001 по 2010 роки координувала програму “Схід-Схід: Партнерство без кордонів”, що сприяла безпосередньому залученню міжнародної громадськості до вирішення суспільно значущих питань через обмін міжнародним досвідом, аналітикою, кращими практиками, експертизою, ідеями тощо. 

З 2011 року приєдналась до команди програми “Громадянське суспільство” (сьогодні – “Демократія і належне врядування”),  як менеджерка програми і освітнього компонента розвитку аналітичних центрів. У 2019 році очолила Ініціативу з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні (EPAIU), що займається інституційною та грантовою підтримкою екологічних організацій України. 

До сфери інтересів належить інституційний розвиток НУО, екологічна політика та реформи, євроінтеграційні процеси у сфері довкілля та освіти, інклюзивна освіта та політика, просування інклюзії в громадянському суспільстві, розвиток міжнародних партнерств громадянського суспільства.Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: