Tендер зі створення Електронного довідника з питань європейської інтеграції

Міжнародний фонд "Відродження"  та Фонд Євразія  oголошують тендер зі створення Електронного довідника з питань європейської інтеграції

Міжнародний фонд “Відродження” (МФВ) — найбільша національна благо­дійна громадська організація в Україні, заснована відомим американським фінансистом і філантропом Джорджем Соросом. Місія Фонду — фінансово та організаційно сприяти становленню демократичного, відкритого суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив. У 1990-2004 роках Фонд надав численним неурядовим організаціям (НУО) України, а також науково–освітнім, просвітницьким закладам, видавництвам ґрантів на суму понад 82 мільйони доларів США. 2005 року МФВ надасть фінансову підтримку на суму до 7 мільйонів доларів США на проекти, що сприяють розвиткові європейської інтеграції, посиленню впливу  громадянського суспільства та його контролю за владою, системі громадського правозахисту й утвердженню принципу верховенства права в Україні, проведенню пенітенціарної реформи, розвиткові громадської активності національних меншин, реформам у сферах освіти, охорони здоров’я, видавничій справі, проведенню справедливих та чесних виборів тощо.

Фонд Євразія — приватно керована установа, основне фінансування якої здійснюється Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) за додаткової підтримки з інших джерел – урядів, фондів, корпорацій та приватних осіб. Фонд на надає кошти (гранти) для виконання програм, спрямованих на розвиток економічних та демократичних реформ у 12 Нових Незалежних Державах. Київський регіональний офіс Фонду розпочав свою діяльність у 1994 році, підтримавши з того часу близько 1000 проектів в Україні, Білорусі та Молдові на суму більше 14 мільйонів доларів США.

Мета тендеру 

  • Створити електронний довідник, що містить вичерпну і систематизовану  інформацію з питань європейської інтеграції, відносин між Україною й ЄС та політики європейської інтеграції України.
  • Створення і розповсюдження такого продукту задовольнить потребу в інвентаризації людських та інформаційних ресурсів з питань європейської інтеграції.

Основні передумови для створення довідника:

  • потреба органів державної влади, громадських організацій та журналістів у доступі до систематизованої бази даних експертів, аналітичних матеріалів та проектів (із зазначенням контактної інформації) з різних питань європейської інтеграції;
  • потреба навчальних закладів, а також органів державної влади у невеликих містах та селах, де, здебільшого, відсутній широкий доступ до мережі Інтернет, в користуванні  різною інформацією щодо європейської інтеграції (розповсюдження електронних носіїв дозволить вирішити цю проблему).

Довідник має стати основою Інтернет-ресурсу, що буде зручний у користуванні та постійно поновлюватиметься. Подібні ресурси також будуть створені на електронних носіях (СD) і розповсюджуватимуться серед бібліотек, навчальних закладів, громадських організацій, редакцій ЗМІ, органів державної влади, бізнес структур.

Результат/ створюваний продукт

Переможець тендеру повинен провести дослідження та створити інформаційний ресурс на електронному носії (технічне програмне забезпечення не входить у завдання). Створений інформаційний ресурс повинен містити (але не обмежуватися):

  • максимально повну базу нормативних документів, що регламентують відносини між Україною та ЄС, політику європейської інтеграції України, деякі сфери діяльності (policies) ЄС (зовнішню політику, політику розширення ЄС, юстиція та внутрішні справи тощо);
  • базу даних організацій та конкретних осіб  — органів державної влади, аналітичних центрів, дослідницьких інститутів, громадських організацій, донорських структур та експертів, що займаються різними аспектами європейської інтеграції в Україні та країнах-членах ЄС;
  • базу даних ресурсів —публікацій, інформаційно-аналітичних та статистичних матеріалів, Інтернет-ресурсів, що висвітлюють тематику європейської інтеграції, а також пов`язаних з нею проектів.

Детальніша структура та наповнення цього ресурсу будуть погоджені в процесі роботи. Після завершення дослідження та створення продукту переможець тендеру повинен підготувати звіт та взяти участь у його презентації.

Вимоги до учасників тендеру

До участі у тендері запрошуються організації (прибуткові та неприбуткові), що:

  • мають досвід проведення аналогічних досліджень не менше 3-х років;
  • неодноразово брали участь в міжнародних та українських програмах у сфері євроінтеграції та можуть продемонструвати вагомі досягнення/історії успіху;
  • володіють авторськими розробками методик збору та систематизації інформації та критеріїв оцінки;
  • мають досвід/можливість оперативного залучення експертів.

Заявка на участь у тендері повинна містити:

А) Інформацію про організацію

  • детальний опис організації з урахуванням специфіки дослідження, що проводитиметься;
  • резюме ключового персоналу та експертів-аналітиків, що підтверджують наявність досвіду у сфері дослідження;
  • перелік отриманих у минулому грантів від міжнародних та українських організацій (якщо такі були);
  • приклади продуктів/матеріалів, створених в рамках вже проведених досліджень (аналітичні звіти, рекомендації і т.п.).

Б) Інформацію про продукт

  • опис методики запланованого дослідження;
  • попередні зразки інструментарію запланованого дослідження (приклади сценаріїв інтерв‘ю, приклади опитувальних листів, попередній перелік питань/параметрів для вивчення і т.п.);
  • перелік відкритих інформаційних джерел, матеріали яких можуть/будуть використовуватися в рамках дослідження, що буде проведено;
  • календарний графік виконання проекту (у вигляді таблиці);
  • бюджет роботи (в доларах США), включаючи транспортні видатки, проживання, добові, гонорар тощо.

Відбір переможця тендеру здійснюватиметься з урахуванням якості пропозиції зі створення продукту, спроможності і досвіду роботи відповідної організації, а також ефективності з погляду використання коштів. З переможцем тендеру буде укладено договір (контракт), а не грантову угоду.

Термін подання та розгляду заявок

Розглядатимуться як індивідуальні та групові заявки на проведення дослідження. Якщо Ви зацікавлені в участі у даному тендері, Вам необхідно  до 15 травня 2005 року надіслати заявки на ім‘я менеджера Європейської програми Ірини Солоненко solonenko@irf.kiev.ua та Інни Філіппової на електронну адресу filipova@eurasia.kiev.ua. Заявки, що надійдуть пізніше 15 травня 2005 року, розглядатися не будуть. Розгляд заявок проводитиметься персоналом Міжнародного фонду “Відродження” та Фонду Євразія впродовж двох тижнів. Під час розгляду заявок заявникам можуть бути задані додаткові питання. Орієнтовний початок виконання робіт — червень 2005 року. Завершення робіт — липень 2005 року.

Організатори тендеру залишають за собою право не фінансувати жодну з заявок, якщо їхня якість не буде відповідати вимогам Міжнародного фонду “Відродження” та Фонду Євразія.

 

Контактні особи:

Інна Філіппова

Фонд Євразія

 

(044) 238-26-96

filipova@eurasia.kiev.ua

Ірина Солоненко

Міжнародний фонд “Відродження”

Європейська програма

(044) 492-98-74/75

solonenko@irf.kiev.ua

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: