Тендер на організацію триденної школи для аналітичних центрів

До участі в тендері запрошують організації / фізичних осіб – підприємців, що надають конференц-послуги: бронювання готелю, трансфер, проживання й харчування учасників, компенсація транспортних витрат, оренда приміщення й техніки для проведення заходу, друк навчальних матеріалів. Пропозиції слід подати до 29 травня 2013 року

Програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на організацію триденної школи для аналітичних центрів.

До участі в тендері запрошують організації / фізичних осіб – підприємців, що надають конференц-послуги: бронювання готелю, трансфер, проживання й харчування учасників, компенсація транспортних витрат, оренда приміщення й техніки для проведення заходу, друк навчальних матеріалів.

Пропозиції слід подати до 29 травня 2013 року на електронну адресу golota@irf.kiev.ua або факсом на номер (044) 486 01 66 (для програми “Громадянське суспільство та належне врядування”). Усі питання/уточнення, які стосуються тендеру, потрібно надсилати на електронну адресу golota@irf.kiev.ua. У темі електронного повідомлення слід зазначити “Тендерна пропозиція від 18.05.13 р.”

Представники програми можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для оцінки пропозицій.

До тендерної пропозиції слід додати такі документи:
– тендерна пропозиція відповідно до технічної специфікації;
– інформація про учасника тендеру.

Фізичним особам – підприємцям слід подати такі документи: копії виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців; копії витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців із зазначенням КВЕД; копії свідоцтва платника єдиного податку.

Переможців тендеру буде визначено 31 травня 2013 року.

Контакти:
“Громадянське суспільство та належне врядування”
Софія Голота
(044) 461 95 00
golota@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: