Тендер на друк посібника «Поліцейська діяльність, орієнтована на громаду, в Європі: концепція, теорія та практика»

Програмна ініціатива «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує тендер на друк посібника «Поліцейська діяльність, орієнтована на громаду, в Європі: концепція, теорія та практика».

Програмна ініціатива  «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує тендер на друк посібника «Поліцейська діяльність, орієнтована на громаду, в Європі: концепція, теорія та практика».

До участі в тендері запрошують організації, що надають послуги друку, публікацій, макетування та верстки.

Пропозиції слід подати до 17:00 15 жовтня на електронні адреси halchenko@irf.kiev.ua, lakishyara@ukr.net. У рядку «Тема» електронного повідомлення потрібно зазначити «Поліцейська діяльність, орієнтована на громаду, в Європі: концепція,теорія та практика».

Усі запитання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на адреси halchenko@irf.kiev.ua, lakishyara@ukr.net.

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники програми можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Для участі в тендері слід подати такі документи:

· тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;

· інформація про учасника тендеру.

Цінова пропозиція повинна бути фіксованою ціною у гривнях.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для програми з погляду вартості.

Переможців тендеру буде визначено 16 жовтня.

Контакти:

«Верховенство права»

Ольга Гальченко, halchenko@irf.kiev.ua

Ярина Лакіш lakishyara@ukr.net

 (044) 482 03 63

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: