Світові рейтинги відзначають роботу українських аналітичних центрів

Серед них CEDOS, Фонд Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва, Український центр європейської політики - цьогорічні учасники Ініціативи з розвитку аналітичних центрів.

До рейтингів Світового Індексу аналітичних центрів 2017 (Global Go To Think Tank Index, GGTTI) традиційно  потрапили українські аналітичні центри. Серед них CEDOS, Фонд Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва, Український центр європейської політики – цьогорічні учасники Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яка є спільним проектом Міжнародного фонду “Відродження”, Ініціативи відкритого суспільства для Європи (OSIFE) та Посольства Швеції в Україні, а також Інститут світової політики, що був учасником Ініціативи минулого року

До рейтингу також потрапили й багато інших українських аналітичних центрів, котрі ніколи були частиною Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, зокрема Центр Разумкова, який традиційно входить до переліку найкращих аналітичних центрів центральної та східної Європи.

Світовий Індекс аналітичних центрів об’єднує в собі рейтинги за трьому категоріями: рейтинги аналітичних центрів за регіонами, рейтинги аналітичних центрів за напрямками досліджень, та рейтинги аналітичних центрів за особливими досягненнями. 

Індекс вже одинадцятий рік силами програми “Аналітичні центри та громадянське суспільство” (Think Tanks and Civil Society, TTCSP) Пенсільванського університету визнає важливий внесок та нові глобальні тенденції аналітичних центрів у всьому світі. Вперше Індекс з’явився в 2006 році як відповідь на низку запитів донорів, урядовців, журналістів та науковців щодо підготовки регіональних та міжнародних рейтингів провідних аналітичних центрів світу

Ключова та незмінна мета Світового Індексу аналітичних центрів (GGTTI) – зрозуміти роль аналітичних центрів в урядах та громадянських суспільствах, та, використовуючи ці знання, допомогти аналітичним центрам у всьому світі підвищити свою спроможність та ефективність.

На сьогодні, за даними Пенсільванського університету, в світі працює 7 815 аналітичних центрів. Для підготовки Індексу всі 7 815 аналітичні центри запросили до участі в процесі висування кандидатур та їхньої оцінки. На додаток, більш ніж 62 000 журналістів, політиків, державних і приватних донорів та спеціалістів різного фаху та регіонів були запрошені взяти участь, а понад 4000 повністю або частково взяли участь у процесі номінування та оцінки. 

Джерело: 2017 Global Go To Think Tank Index Report

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: