Судове оскарження порушень у сфері доступу до інформації обговорять на круглому столі

9 липня о 10:00 у Києві відбудеться круглий стіл “Судове оскарження порушень у сфері доступу до інформації”

9 липня о 10:00 у Києві, у готелі “Хрещатик” (вул. Хрещатик, 14, конференц-зал “Андріївський”), відбудеться круглий стіл “Судове оскарження порушень у сфері доступу до інформації”. Захід проводить Інститут Медіа Права за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Експерти круглого столу поділяться досвідом участі в судових справах щодо доступу до інформації, а також обговорять потенціал судового оскарження порушень права на інформацію. До участі в дискусії запрошують журналістів, громадських активістів і представників органів влади.

Про намір узяти участь у круглому столі слід повідомити телефоном (044) 284 61 64 чи надіславши листа на електронну адресу event@medialaw.kiev.ua.

Вже понад рік функціонує закон “Про доступ до публічної інформації”. Однак використовуючи механізм отримання інформації за запитами, громадяни нерідко стикаються з порушеннями своїх прав – незаконним обмеженням доступу до інформації, ігноруванням запитів, наданням неповних відповідей тощо. Одним із шляхів оскарження таких правопорушень є звернення до суду. За час дії закону було винесено сотні судових рішень у справах щодо доступу до інформації.

Інститут Медіа Права
(044) 284 61 64
event@medialaw.kiev.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: