Ukraine. World: пояснення подій в Україні для іноземних експертів

Російська машина дезінформації активно перешкоджає доступу до правди: пропагандистські канали Russia Today та Sputnik ні на хвилину не припиняють поширювати світом фейки про Україну. Проте журналісти міжнародних видань потребують актуальної та достовірної інформації про події в Україні.

Для того, аби вони мали доступ до якісної та неупередженої інформації про події в Україні ГО “Інтерньюз-Україна” в партнерстві з Міжнародним фондом “Відродження” у 2018 році реалізовували проект Ukraine.World – ініціатива українських і міжнародних експертів та журналістів, зацікавлених у висвітленні ситуації в Україні, а також протидії пропаганді і дезінформації.

Станом на 2018 р. до Google-групи UkraineWorld долучилися майже 300 журналістів, редакторів та експертів з понад 100 організацій, видань та аналітичних центрів з усього світу. Англомовне медіа ukraineworld.org акумулює статті, інфографіку, відеоматеріали та подкасти про Україну. Автори UkraineWorld також регулярно пишуть про українських політв’язнів у Росії та надають цій проблемі міжнародного розголосу.

Матеріали аналітиків UkraineWorld з’являються у провідних світових виданнях: Financial Times, Atlantic Council, Newsweek Europe, EUObserver, Euractiv, OpenDemocracy.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: