Статут Тернополя дозволить громаді впливати на владу

Тернопільські експерти підкреслюють, що Статут територіальної громади міста Тернополя надасть юридичного статусу громадським слуханням і дасть можливість використовувати громадську експертизу управлінь міської ради з надання послуг

Розроблений експертами Статут територіальної громади міста Тернополя надасть юридичного статусу громадським слуханням і дасть можливість використовувати громадську експертизу управлінь міської ради. Про це заявили експерти 23 травня на прес-конференції, присвяченій прийняттю Статуту на восьмій сесії Тернопільської міської ради 19 травня. Доопрацювання Статуту відбувалося в межах проекту “Розробка пакету положень, що забезпечуватимуть дію окремих норм Статуту територіальної громади міста Тернопіль”, який реалізує Творче молодіжне об’єднання “Нівроку” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Представник ТМО “Нівроку” Володимир Ханас зауважив, що Статут запроваджує механізми місцевої демократії та систему процедур для прийняття багатьох рішень.

Документ розміщено на сайті Тернопільської міської ради та на спеціально створеній Інтернет-сторінці. Голова ТМО “Нівроку” Олександр Домбровський зазначив: “За власні кошти ми надрукуємо кілька тисяч екземплярів документу. І будемо розповсюджувати його безкоштовно”.

Контакти: ТМО “Нівроку”, Володимир Ханас, (0352) 420 172, khanas.volodymyr@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: