Стандарти електронного врядування обговорять на круглому столі

27 вересня з 10:00 до 17:30 у Вінниці відбудеться круглий стіл, присвячений впровадженню в Україні Міжнародної ініціативи “Партнерство “Відкритий уряд” на основі місцевих програм і стандартів розвитку системи електронного врядування

27 вересня з 10:00 до 17:30 у Вінниці відбудеться круглий стіл, присвячений впровадженню в Україні Міжнародної ініціативи “Партнерство “Відкритий уряд” на основі місцевих програм і стандартів розвитку системи електронного врядування. Захід проводять ГО “Подільська агенція регіонального розвитку” та Вінницька міська рада за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час круглого столу буде розглянуто такі питання:
– загальний план дій щодо впровадження в Україні ініціативи “Партнерство “Відкритий уряд”;
– регіональні програми е-врядування й е-демократії в межах ініціативи;
– формування муніципального стандарту впровадження ініціативи.

Участь у заході безкоштовна. Вартість квитків (не дорожче, ніж вартість проїзду в купейному вагоні) буде відшкодовано.

Щоб узяти участь у круглому столі, слід заповнити аплікаційну форму та надіслати її на електронну адресу tetyana.naumenko@gmail.com до 21 вересня. Остаточно список учасників буде визначено 24 вересня, про що всіх заявників буде поінформовано.

Нагадаємо, 10 квітня у Вінниці відбувся круглий стіл “Електронне врядування й електронна демократія в муніципальних утвореннях України”, що став установчою зустріччю експертів клубу “Е-врядування” – представників органів місцевого самоврядування та неурядових організацій. 9-10 червня неподалік від Вінниці (село Петрик) було організовано е-табір, присвячений обговоренню стандартів упровадження електронного врядування в містах України.

Контакти:
ВОГО “Подільська агенція регіонального розвитку”
Тетяна Науменко
096 94 84 421
tetyana.naumenko@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: