“Спілка власників землі” презентувала проект “Тернопілля: рік після виборів. Що змінилося?”

У Тернопільському прес-клубі обласна організації "Спілка власників землі" репрепрезентувала свій новий проект "Тернопілля: рік після виборів. Що змінилося?", підтриманий міжнародним фондом "Відродження". Як розповіла голова обласної організації Лариса Римар, саме для забезпечення постійного контролю за діями влади з боку громади та створення дієвого механізму громадського моніторингу діяльності місцевих самоврядних органів області, Тернопільська обласна громадська організація "Спілка власників землі" реалізує згаданий проект. Допомагатиме їй й обласний осередок Комітету виборців України, – повідомив 30 жовтня власкор ЗІКу.

У Тернопільському прес-клубі обласна організації “Спілка власників землі” репрепрезентувала свій новий проект “Тернопілля: рік після виборів. Що змінилося?”, підтриманий міжнародним фондом “Відродження”. Як розповіла голова обласної організації Лариса Римар, саме для забезпечення постійного контролю за діями влади з боку громади та створення дієвого механізму громадського моніторингу діяльності місцевих самоврядних органів області, Тернопільська обласна громадська організація “Спілка власників землі” реалізує згаданий проект. Допомагатиме їй й обласний осередок Комітету виборців України, – повідомив 30 жовтня власкор ЗІКу.

“Спілка власників землі” разом з партнерами планує провести моніторинг виконання партіями (блоками), які обрані у березні 2006 року до Тернопільської обласної та сімнадцяти районних рад, своїх передвиборчих обіцянок; за участю ЗМІ обговорити на громадських слуханнях результати моніторингу; ініціювати та запровадити роботу громадських дорадчих консультативних рад при обласній та районних радах.

Під час моніторингу буде проаналізовано й проведено експертизу відповідності передвиборчих програм партій та блоків реальній роботі депутатів місцевих рад. Такий аналіз діяльності рад буде здійснюватися за напрямками: політика партнерства; економічний розвиток; соціальна і правова політика. Досліджуватиметься діяльність рад, у компетенції яких є вирішення проблем сільського населення, що є цільовою групою проекту і на яку спрямовані його результати.

Моніторинг дасть можливість вивчити громадську думку щодо ефективності роботи народних обранців, оцінити реальні впливи політичної еліти на ситуацію з вирішення актуальних проблем місцевого розвитку. Буде сформовано суспільний рейтинг місцевих осередків політичних партій, який буде оприлюднений у друкованих та електронних ЗМІ.

Матеріали моніторингу будуть покладені в основу підготовки аналітичного звіту, який буде виданий окремою брошурою та розповсюджений серед журналістів, експертів, лідерів партій, політиків усієї України. Моніторингове дослідження ляже в основу дискусії на громадських слуханнях. Проект триватиме сім місяців.

Христина Басілія, менеджер зі зв’язків з громадськістю
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: basiliya@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, кім.1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: