Словацькі й українські скаути проведуть навчання для ромських колег

17-18 грудня у Львові словацькі й українські скаути проведуть навчальний семінар для ромських скаутських лідерів

17-18 грудня у Львові словацькі й українські скаути проведуть навчальний семінар для ромських скаутських лідерів. Проект “Скаутинг для ромів в Україні” здійснює Молодіжна організація “Пласт – Національна скаутська організація України” спільно зі Словацькою скаутською організацією “Slovenský Skauting” за підтримки програм “Схід-Схід: партнерство без кордонів” і “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження”.

Серед тренерів будуть міжнародний комісар Словацької скаутської організації Кристіан Шефер і ромський тренер Ян Лауко.

Розпочався проект із ознайомчого візиту дев’яти молодих ромських активістів до Словаччини, де словацькі скаути поділилися своїми методичними напрацюваннями та здобутками в роботі з молоддю. Візит дав можливість ромській молоді України, зацікавленій створювати скаутські гуртки, ознайомитися з ідеєю скаутингу, скаутським способом роботи з дітьми та молодими людьми.

МО “Пласт – Національна скаутська організація України”
Олена Галушка
international@plast.org.ua

***

Мета програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” – розвивати співробітництво між представниками міжнародної громадськості для вирішення соціальних і соціально-економічних проблем, які виникли в перехідний період після розпаду Радянського Союзу та соціалістичної системи.

Мета програми “Рома України” – сприяти ініціативам, спрямованим на забезпечення правового захисту ромського населення України, поліпшувати умови доступу ромського населення до медичних послуг, сприяти здобуттю ромськими дітьми та молоддю початкової та вищої освіти, підвищувати рівень працевлаштування ромського населення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: