Шанси та можливості для Донеччини після можливого підписання Угоди про асоціацію з ЄС: подіумна дискусія

17 червня о 18:00 у Донецьку (конференц-зала готелю “Park Inn”, бул. Пушкіна, 4) відбудеться публічна подіумна дискусія “Структурні реформи в Донбасі. Шанси та можливості для регіону після можливого підписання Угоди про асоціацію з ЄС”

17 червня о 18:00 у Донецьку (конференц-зала готелю “Park Inn”, бул. Пушкіна, 4) відбудеться публічна подіумна дискусія “Структурні реформи в Донбасі. Шанси та можливості для регіону після можливого підписання Угоди про асоціацію з ЄС”. Захід проводить Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” та Генеральне консульство Німеччини в Донецьку в межах проекту “Київський діалог”.

На Вільнюському саміті Східного Партнерства в листопаді Україна може підписати Угоду про асоціацію з ЄС, яка дасть потужний поштовх для проведення реформ, розвитку економіки та підвищення добробуту громадян. Утім, підписання Угоди залежить від виконання Україною низки вимог Євросоюзу. Ідеться про вирішення проблем у трьох сферах: виборче законодавство, вибіркове судочинство, виконання погоджених із ЄС реформ.

Під час дискусії особливу увагу буде приділено економічним аспектам Угоди про асоціацію та аналізу її впливу на проведення структурних реформ і необхідних соціально-економічних перетворень на Донеччині.

Під час дискусії обговорять такі питання:
· Що конкретно отримають пересічні громадяни України загалом і жителі Донеччини зокрема від підписання Угоди про асоціацію?
· Чи можливе структурне реформування в регіоні на основі співпраці та спільних зусиль усіх зацікавлених сторін?
· Чи стане важка промисловість конкурентноспроможною через модернізацію та структурні зрушення в регіоні?
· Як можна досягти балансу між економічним зростанням (подальший економічний розвиток, збереження робочих місць) та охороною довкілля (дотримання екологічних стандартів)?

Робочими мовами дискусії будуть українська, російська та німецька (з синхронним перекладом). Для участі слід зареєструватися до 14 червня, надіславши запит на адресу banakh@irf.kiev.ua.

Програма

18:00 Реєстрація учасників

18:30 Вітальне слово
Клаус Цілікенс, Генеральний консул Німеччини в Донецьку

18:40 Подіумна дискусія
– Віола фон Крамон, депутатка Бундестагу (Партія Зелених), речниця з питань зовнішніх відносин ЄС;
– Клаус Цілікенс, Генеральний консул Німеччини в Донецьку
– Ігор Тодоров, професор кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики Донецького національного університету.

Модерація: Сергій Ткаченко, голова правління Донецької обласної організації ВГО “Комітет виборців України”.

Контакти:
“Київський діалог”
Михайло Банах
banakh@irf.kiev.ua

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: