Семінар, присвячений кращим практикам інформування громадськості з питань європейської і євроатлантичної інтеграції пройшов у Харкові.

15 лютого 2007 року Центр прав людини "Древо життя", Комісія з європейської і євроатлантичної інтеграції Громадської ради при Харківській облдержадміністрації спільно з Головним управлінням зовнішньоекономічних зв"язків і євроінтеграції Харківської облдержадміністрації провели семінар на тему "Громада має право знати", присвячений кращим практикам інформування громадськості з питань європейської і євроатлантичної інтеграції.

15 лютого 2007 року Центр прав людини “Древо життя”, Комісія з європейської і євроатлантичної інтеграції Громадської ради при Харківській облдержадміністрації спільно з Головним управлінням зовнішньоекономічних зв”язків і євроінтеграції Харківської облдержадміністрації провели семінар на тему “Громада має право знати”, присвячений кращим практикам інформування громадськості з питань європейської і євроатлантичної інтеграції.

З метою забезпечення  реалізації  державної політики у сфері європейської і євроатлантичної  інтеграції,  широкої  і  постійної громадської  підтримки  цієї  політики,  створення  передумов  для поглиблення і розширення відносин України з Європейським Союзом вже четвертий рік поспіль реалізуються Державні програми інформування громадськості з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. І хоча численні опитування свідчать, що громадськості все ще бракує інформації про ЄС та НАТО, місцеві органи державної влади не завжди приділяють проблемі належну увагу. Саме тому 6 громадських організацій з різних областей України, отримавши підтримку Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”, проводять моніторинг виконання Державних програм інформування, мета якого — підвищення рівня обізнаності громадськості шляхом поєднання зусиль влади і громадських організацій.

Одним із прикладів такої співпраці з владою став семінар “Громада має право знати”, організований спільними зусиллями Головного управління зовнішньоекономічних зв”язків і євроінтеграції Харківської облдержадміністрації і Центру прав людини “Древо життя”, на запрошення яких досвідом співпраці з громадськими організаціями у виконанні Державних програм інформування громадськості ділився начальник управління інформації Полтавської ОДА Олег Миколайович Пустовгар.

Результати семінару свідчать про розуміння необхідності системного наповнення інформаційного простору, що має зробити громадянина не пасивним споживачем інформації, а активним учасником процесу формування власної свідомої, зваженої позиції, цінної незалежно від ставлення до ЄС , НАТО та інтеграційних процесів. 

Джерело: Центр прав людини “Древо життя”, м. Харків

Олена Романова, координатор програми “Європейська програма”
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: romanova@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, Бехтерівський пров. 13а, к.5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: