Семінар по визначенню проблем щодо організації виконання альтернативних видів покарань для неповнолітніх та обговорення шляхів запровадження елементів ювенальної юстиції в діяльності Державного департаменту України з питань виконання покарань

21-22 жовтня  Харківським Громадським Центром "Молодь за демократію" в рамках реалізації проекту  "Розробка та законодавча підтримка системи пробації у сфері  ювенальної юстиції" буде проведено дводенний семінар у м. Сімферополі по визначенню проблем щодо організації виконання альтернативних видів покарань для неповнолітніх та обговорення шляхів запровадження елементів ювенальної юстиції в діяльності Державного департаменту  України з питань виконання покарань

 

21-22 жовтня  Харківським Громадським Центром “Молодь за демократію” в рамках реалізації проекту  “Розробка та законодавча підтримка системи пробації у сфері  ювенальної юстиції” буде проведено дводенний семінар у м. Сімферополі по визначенню проблем щодо організації виконання альтернативних видів покарань для неповнолітніх та обговорення шляхів запровадження елементів ювенальної юстиції в діяльності Державного департаменту  України з питань виконання покарань.

Учасники семінару:

 – представники кримінально-виконавчої інспекції управлінь Департаменту у :

  • Миколаївській,
  • Херсонській,
  • Запорізькій,
  • Криворізькій областях та АР Крим;

 – представники громадських організацій

Тематика семінару:

  1. Аналіз міжнародного досвіду з питань організації правового захисту неповнолітніх: моделі взаємодії ювенальних суддів і офіцерів пробації, існуючі моделі виконання покарань неповнолітніми.
  2. Організація альтернативних ув’язненню видів покарань для неповнолітніх.
  3. Відновне правосуддя, схеми взаємодії спеціаліста з пробації з програмами відновного правосуддя, з одного боку, і цілісною процесуальною одиницею  “досудове слідство — суд — виконання покарання “,  з другого.
  4. Проект положення про службу пробації в Україні.

Місце проведення семінару:

М. Сімферополь, вул. Гагаріна, 18-а, турбаза “Артек”

Відповідальна особа:

координатор програми ХГЦ “Молодь за демократію”
Галина Овчарова

Контактні телефони:

(057) 719-49-39

Олександр Беца, директор програми “Верховенство права”
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: betsa@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 44, кім. 4

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: