Семінар із написання проектів для аплікантів конкурсу міні-грантів «Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя»

23 липня 2010 року у Мелітополі Асоціація «Власники житлових будинків Мелітополя» проводить практичний семінар для аплікантів конкурсу міні-грантів, який є складовою частиною проекту «Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя», що фінансується в рамках програми «Посилення впливу громадського суспільства» Міжнародним фондом «Відродження».

До участі запрошуються неприбуткові благодійні і громадські організації, ініціативні групи, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, що діють на території міста Мелітополя Запорізької області.

Мета семінару: надати інформацію, щодо вимог проектних пропозицій.

Спікери:

  • Генов Тарас Сергійович – член конкурсної комісії, депутат Мелітопольської міської ради;
  • Фомін Кирило Михайлович – член конкурсної комісії, головний фахівець відділу реформування, обліку й розподілу житла Мелітопольського виконавчого комітету, з питань ОСМД;
  • Логан Оксана Олександрівна – менеджер проекту «Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя»;
  • Сінделі Ірина Миколаївна – керівник проекту «Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя».

 

Семінар відбудеться 23 липня 2010 року об 11.00 годині, в конференц-залі Асоціації «ВЖБМ», за адресою м. Мелітополь, проспект Богдана Хмельницького, 85.

Для участі в семінарі необхідно, не пізніше 21 липня 2010 року, надіслати (подати) до оргкомітету заявку.

Потреби в акредитації немає. Вхід вільний. Для працівників ЗМІ передбачені окремі місця.

Необхідні роздаткові матеріали можна буде отримати у менеджера проекту – Оксани Логан .

Контактні особи: керівник проекту – Ірина Сінделі – т. (0619) 43-26-59, менеджер проекту – Оксана Логан – 096-28-14-142.

* * *

Метою проекту «Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя», що здійснюється Асоціацією «Власники житлових будинків Мелітополя» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» є підтримка громадських ініціатив, спрямованих на створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя.

У Мелітополі оголошено відкритий конкурс міні-грантів «Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: