Семінар для представників районних та міських державних адміністрацій АРК “Євроінтеграційний курс України на сучасному етапі”

27 січня 2006 в Сімферополі відбудеться семінар для представників районних та міських державних адміністрацій АРК "Євроінтеграційний курс України на сучасному етапі". Семінар спрямований на ознайомлення представників районних і міських державних адміністрацій з сучасними тенденціями в українському суспільстві, пов"язаними з наближенням України до Європейської Союзу. Семінар має на меті встановлення більш тісного контакту місцевих органів влади між собою, розроблення принципів взаємодії між ними та центральними органами виконавчої влади Криму при виконанні державного євроінтеграційного курсу. На семінарі присутнім буде надана інформаційна підтримка щодо плану дій "Україна – ЄС", та висвітлені можливі кроки райміськдержадміністрацій Криму, спрямовані на організацію заходів євроінтеграційного характеру. Крім того, представники райміськдержадміністрацій зможуть ознайомити всіх присутніх зі специфікою своєї діяльності, та обмінятись досвідом проведення заходів (якщо були). Передбачається, що друга зустріч керівників райміськдержадміністрацій, що планується за місяць після семінару, буде присвячена узагальненню отриманих планів заходів.

27 січня 2006 в Сімферополі відбудеться семінар для представників районних та міських державних адміністрацій АРК “Євроінтеграційний курс України на сучасному етапі”. Семінар спрямований на ознайомлення представників районних і міських державних адміністрацій з сучасними тенденціями в українському суспільстві, пов”язаними з наближенням України до Європейської Союзу. Семінар має на меті встановлення більш тісного контакту місцевих органів влади між собою, розроблення принципів взаємодії між ними та центральними органами виконавчої влади Криму при виконанні державного євроінтеграційного курсу. На семінарі присутнім буде надана інформаційна підтримка щодо плану дій “Україна – ЄС”, та висвітлені можливі кроки райміськдержадміністрацій Криму, спрямовані на організацію заходів євроінтеграційного характеру. Крім того, представники райміськдержадміністрацій зможуть ознайомити всіх присутніх зі специфікою своєї діяльності, та обмінятись досвідом проведення заходів (якщо були). Передбачається, що друга зустріч керівників райміськдержадміністрацій, що планується за місяць після семінару, буде присвячена узагальненню отриманих планів заходів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: