Селян Донеччини запрошують на комп’ютерні курси

Учні й педагоги Златоустівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (Волноваський район Донецької області) закликають мешканців трьох сіл (Малинівка, Голубицьке, Веселе) записатися на курси комп'ютерної грамотності

Учні й педагоги Златоустівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (Волноваський район Донецької області) закликають мешканців трьох сіл (Малинівка, Голубицьке, Веселе) записатися на курси комп’ютерної грамотності. Таким чином вони прагнуть розширити спектр послуг, які надає школа, і тим самим зберегти її інформаційно-технологічний профіль. Кампанію за збереження малих шкіл координує Східноукраїнський центр громадських ініціатив за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

28 лютого старшокласники й педагоги школи виступили перед мешканцями сіл з агітаційною програмою “Інформаційний лікнеп”. У такий спосіб школярі вирішили оголосити про початок набору на безкоштовні комп’ютерні курси для дорослих. Навчання заплановано провести на базі школи в літні місяці. Волноваський відділ освіти підтримав ініціативу.

Понад півсотні глядачів дізналися про досвід роботи школи в інформаційно-технологічному напрямі. Керівник комп’ютерних курсів Тетяна Гапонова презентувала програму майбутніх курсів і найкращі роботи учнів у програмах “Microsoft Publisher” і “Microsoft Power Point”. Під час агітаційних виступів команда школи провела опитування. У запропонованих анкетах мешканці селищ визначили свій рівень роботи на комп’ютері та бажання його підвищити, висловили думку про зручний час і строки проведення курсів.

“Хоч у свої 50-70 років багато дорослих просто бояться підходити до комп’ютера, проте наша пропозиція відвідувати курси комп’ютерної грамотності їх зацікавила. Наприклад, молоді мами дізнавалися, чи можна приходити на заняття зі своїми маленькими дітьми, дорослі (віком як наші батьки) й пенсіонери запитували, чи зможемо ми їх навчити користуватися Інтернетом для спілкування з родичами. Багато жителів сіл Веселе та Голубицьке відразу написали заяви на курси й подякували нам за виступ”, – розповіла учениця Дарія Шведова.

Контакти:
Східноукраїнський центр громадських ініціатив
Аліна Бондар
099 932 36 73
bondar.alina21@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: