Що робить і чого не робить українська держава для українців за кордоном?

27 березня о 13:00 у Київському національному університеті (КНУ) імені Тараса Шевченка (зала засідань Вченої ради, вул. Володимирська, 60) відбудеться брифінг “Що робить і чого не робить українська держава для українців за кордоном?”

27 березня о 13:00 у Київському національному університеті (КНУ) імені Тараса Шевченка (зала засідань Вченої ради, вул. Володимирська, 60) відбудеться брифінг “Що робить і чого не робить українська держава для українців за кордоном?” Захід проводить ГО “Лабораторія соціальних досліджень у Львові”, факультет соціології КНУ імені Тараса Шевченка, Рада з питань трудової міграції громадян України при Кабінеті Міністрів і Комісія у справах мігрантів Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ) за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники брифінгу:
– Олена Малиновська, головний науковий співробітник Національного інституту стратегічних досліджень;
– Ольга Куценко, завідувач кафедри соціальних структур і соціальних відносин факультету соціології КНУ імені Тараса Шевченка;
– Григорій Селещук, голова Комісії УГКЦ у справах мігрантів, заступник голови Ради з питань трудової міграції громадян України при Кабінеті Міністрів;
– Олесь Городецький, голова Християнського товариства українців в Італії.

За експертними оцінками, з початку 1990-х років з України мігрували від 2,2 до 4,5 млн. громадян. При цьому в Україні досі немає міграційного законодавства, яке б гарантувало захист їхніх прав у країнах перебування.

Дев’ять місяців тому Рада з питань трудової міграції громадян України при Кабінеті Міністрів представила першу версію законопроекту “Про зовнішню трудову міграцію”. Для його доопрацювання у вересні 2012 року було створено спеціальну експертну групу, до якої, окрім урядовців, увійшли також експерти у справах міграції та представники громадськості.

Контакти:
ГО “Лабораторія соціальних досліджень у Львові”
Світлана Одинець
098 790 68 77
066 878 01 94
svitlana.odynets@gmail.com

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: