Що думає Прем’єр-міністр про виконання державної антикорупційної програми?

25 квітня о 12:30 у Києві, під стінами приймальні громадян Кабінету Міністрів (пров. Музейний, 12), громадські активісти проведуть брифінг за підсумками зустрічі з Прем’єр-міністром Миколою Азаровим, присвяченої проблемам Державної програми запобігання та протидії корупції на 2011-2015 роки

25 квітня о 12:30 у Києві, під стінами приймальні громадян Кабінету Міністрів (пров. Музейний, 12), громадські активісти проведуть брифінг за підсумками зустрічі з Прем’єр-міністром Миколою Азаровим, присвяченої проблемам Державної програми запобігання та протидії корупції на 2011-2015 роки. Громадський моніторинг виконання програми здійснює “Transparency International Україна” (Творче об’єднання “ТОРО”) спільно з Антикорупційною радою України, Українським інститутом публічної політики, Фундацією “Відкрите суспільство”, Центром політико-правових реформ, ГО “Філософія серця” й Інформаційно-правовим центром “Наше право” за підтримки програми “MATRA” Посольства Королівства Нідерландів і програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Представники коаліції громадських організацій, які здійснили незалежний моніторинг змісту й ефективності виконання державної антикорупційної програми, прокоментують для представників ЗМІ результати зустрічі та озвучать висунуті вимоги, досягнуті домовленості й подальші дії.

Громадські експерти відобразили свої зауваження та рекомендації до антикорупційної держпрограми у вигляді інфографіки, яку завтра буде представлено Миколі Азарову. Вони мають намір відстоювати перед урядом не просто вдосконалення програми, а зміну її пріоритетів, завдань, принципів координації, запровадження постійного моніторингу її виконання за об’єктивною й доступною громадськості методологією.

Повні результати моніторингового звіту

Контакти:
Антикорупційна рада України
Богдан Якимюк
(044) 361 78 28
094 926 48 28
pr@ti-ukraine.org

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: