Розвиток паліативної допомоги на Донеччині обговорять на круглому столі

12 грудня о 10:00 у Донецьку (вул. Артема, 157) відбудеться інформаційний круглий стіл “Актуальні питання розвитку паліативної допомоги у м. Донецьку та Донецькій області”

12 грудня о 10:00 у Донецьку (вул. Артема, 157) відбудеться інформаційний круглий стіл “Актуальні питання розвитку паліативної допомоги у м. Донецьку та Донецькій області”. Захід проводить Донецька благодійна організація “Янгол милосердя” спільно з управлінням охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації та управлінням охорони здоров’я Донецької міської ради за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

У заході візьмуть участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, Міжнародного фонду “Відродження”, Української ліги сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги, ГО “Інститут правових досліджень і стратегій”, а також інших громадських організацій Донецької області, головні лікарі обласних і спеціалізованих ЛПУ області, представники закладів післядипломного навчання, вищої та середньої медичної освіти.

Щороку майже 428 тисяч осіб в Україні потребують знеболення та паліативної допомоги для полегшення симптомів невиліковних хвороб. Важливими проблемами, з якими стискається сфера паліативної допомоги в Україні, є недостатня кількість паліативних відділень і хоспісів, нестача знеболювального, надто ускладнена процедура призначення опіоїдних анальгетиків, необґрунтоване обмеження дози й кількості знеболювальних препаратів для хворого. Україна – це єдина країна у Європі, де для знеболення використовують лише ін’єкційний морфін, що призводить до зайвих больових відчуттів у хворого. У цивілізованому світі вже давно використовують для знеболення пластири, пігулки й сиропи. Крім того, добова доза ін’єкції знеболення в нашій країні обмежена, незважаючи на те, що сила болю в кожного пацієнта є індивідуальною.

Програма

Контакти:
Донецька благодійна організація “Янгол милосердя”
Наталія Трифонова
095 171 39 35

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: