Ринок земель в Україні обговорять на міжрегіональній конференції

24 січня о 10:00 у Києві (Київська обласна державна адміністрація, пл. Лесі Українки, 1) відбудеться Міжрегіональна науково-практична конференція “Ринок земель: організаційно-правова основа та прогноз соціально-економічних наслідків”

24 січня о 10:00 у Києві (Київська обласна державна адміністрація, пл. Лесі Українки, 1) відбудеться Міжрегіональна науково-практична конференція “Ринок земель: організаційно-правова основа та прогноз соціально-економічних наслідків”. Захід проводить Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, Міністерства аграрної політики та продовольства, Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради, Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню, Державного агентства земельних ресурсів та Асоціації “Земельна спілка України”.

Під час конференції заплановано виступи:
– Миколи Фурсенка, голови Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад;
– Миколи Присяжнюка, Міністра аграрної політики та продовольства;
– Анатолія Присяжнюка, голови Київської обласної адміністрації;
– Віталія Саблука, директора Департаменту економічного розвитку аграрного ринку Міністерства аграрної політики та продовольства.

Учасники конференції обговорюватимуть стан і перспективи завершення земельної реформи в Україні. Ітиметься про сільські територіальні громади як суб’єкти ринку земель, про роль Державного земельного банку на ринку земель сільськогосподарського призначення, про нові реалії земельного ринку. Обговорюватимуть також консолідацію земель сільськогосподарського призначення згідно з законопроектом “Про ринок земель”.

Програма

Контакти:
Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад
(044) 585 90 12
vassr@vassr.org

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: