Результати конкурсу «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах»

Європейська програма Міжнародного фонду «Відродження» оголошує результати конкурсу «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах».

Європейська програма  Міжнародного фонду «Відродження» оголошує результати конкурсу «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах».

Мета конкурсу: посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ, активізацію членів Платформ до скоординованих дій щодо участі у виконанні пріоритетів Угоди про асоціацію, ініціативи Східного партнерства та розвитку потенціалу Платформ.

У рамках конкурсу було розглянуто 45 проектних пропозицій, які були належним чином оформлені для реєстрації та подані у встановлений конкурсом термін. В результаті переможцями конкурсу стали 7 наступних проектів: 

 №

 Назва проекту

Організація виконавець

Сума підтримки

 1.

Антидот від популізму: моніторинг законотворчого виконання Угоди про асоціацію у рік виборів в Україні

Громадська організація «Фундація «Відкрите суспільство»

581 120 грн.

 2.

Мости Східного партнерства: посилення міжнародного та регіонального компоненту інформаційно-комунікативної діяльності УНП ФГС СхП

Громадська організація «Рада зовнішньої політики «Українська призма»

338 000 грн.

 3.

(Ре)візія історії: викриття історичної складової кремлівської інформаційної війни

Громадська організація «Інтерньюз – Україна”

450 000 грн.

 4.

Громадський моніторинг реформ у сфері судочинства в  країнах СхП, що мають Угоди про асоціацію з ЄС

Громадська організація «Центр політико-правових реформ»

332 200 грн.

 5.

Сприяння реалізації ефективної візової політики України

Громадська організація «Європа без бар’єрів»

225 000 грн.

 6.

Аналіз діяльності органів суддівського врядування в країнах Східного партнерства – Грузії, Молдови та України

Громадська організація «Фундація ДЕЮРЕ»

332 200 грн.

 7.

Адаптація окремих норм Угоди про Асоціацію Україна – ЄС та підвищення обізнаності МСБ про їх виконання в частині ефективного впровадження системи забезпечення якості харчових продуктів у Харківській і Вінницькій областях

Харківська обласна громадська організація «Асоціація приватних роботодавців»

450 000 грн.

Ці проекти передбачатимуть: підготовку аналітичних документів політик (policy papers), організацію публічних дискусій зацікавлених сторін щодо виконання міжнародних зобов’язань України та розвитку політик у відповідних сферах як на центральному так і регіональному рівнях, діяльність щодо підвищення суспільної обізнаності та адвокації виконання пріоритетів Угоди про асоціацію та Східного партнерства.

Ближчим часом з кожною організацією сконтактують представники Міжнародного фонду «Відродження» щодо деталей підтримки та подальших кроків співпраці.  

Аплікатам, кому  цього разу не вдалось отримати фінансову підтримку, Експертна рада Європейської програми МФВ радить  майбутньому, при подачі проектних пропозицій на конкурси,  звертати увагу на наступне:

– Уважно ставитися до умов конкурсу, зокрема, стосовно неприйнятних форм діяльності і статей витрат (створення он-лайн платформ, сайтів, бюро; переклади законодавства ЄС, поїздки за кордон);

– Чітко обґрунтовувати відповідність тематики проектної пропозиції положенням Угоди про асоціацію, Порядку денного асоціації або пріоритетам «Східного партнерства», а також пріоритетам Платформ та/або їхніх робочих груп;

– Заявники мають мати досвід роботи у сфері, у якій передбачається здійснювати діяльність у рамках проектної пропозиції. У тексті проектної пропозиції слід належно обґрунтовувати фаховий досвід, спроможність залучених до реалізації проекту осіб, надавати відповідні листи підтримки від заявлених партнерів;

– Чітко прописувати проектну пропозицію, аби мета, діяльність та результати проекту співпадали між собою, деталізувати бюджет відповідно до діяльності. Пояснювати, яку якісну зміну для суспільства, Платформ, принесе реалізація проекту, який буде досягнуто результат – а не лише які будуть проведені заходи;

– Перед поданням проектної пропозиції ознайомитися з іншими, вже існуючими схожими проектами та продуктами, підтриманими у попередніх конкурсах проекту «Громадська синергія», іншими донорами, в тому числі, за підтримки Європейського Союзу.

До відома:

Проект «Громадська синергія» виконується Міжнародним фондом «Відродження» і фінансується Європейським Союзом. Проект спрямований на посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ в Україні шляхом розвитку потенціалу та ефективності двох громадських мережевих об’єднань – Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: