Результати конкурсу стипендій від Ромського освітнього фонду на навчання у вищих навчальних закладах

Днями були оголошені результати конкурсу стипендій для ромських студентів від Ромського освітнього фонду, що фінансується німецьким фондом “Пам’ять, відповідальність, майбутнє”.

Цього року фонд підтримав 70 ромських студентів, що навчаються у вищих навчальних закладах України, з майже 140, які подалися на конкурс.  Загалом підтримку отримали студенти, які здобувають ступені бакалавра (80%), магістра, а також 4 аспіранта.

Третина студентів, яких цього року підтримала програма “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження”, вивчають юридичні науки, п’ята частина – економічні. Також є студенти, що вивчають соціальні, гуманітарні та інші дисципліни. Середній розмір стипендії, яка виділяється для одного студента в цьому році – 1000 євро. Вона передбачає, в основному, покриття оплати за навчання, частково вартості книг, послуг Інтернету та інших витрат, пов’язаних із навчанням ромських студентів.

Крім основної стипендії для студентів, яких підтримали у 2010/2011 навчальному році, буде діяти додаткова можливість – навчання на курсах англійської мови. А влітку 2011 року буде проведено тренінг для студентів із працевлаштування (написання резюме, підготовка та участь у співбесіді, пошук місць працевлаштування).

Програма стипендій для ромських студентів, які навчаються у ВНЗ України, адмініструється програмою “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: