Регіональні ресурсні центри для ОСН об’єдналися в мережу

В Одесі відбулася Школа самоорганізації населення

В Одесі відбулася Школа самоорганізації населення. Навчання організувала ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У заході брали участь представники восьми регіональних ресурсних центрів для ОСН – з Києва, Дніпропетровська, Криму, Луганська, Луцька, Львова, Миколаєва та Херсона. Вони вирішили об’єднатися в мережу. Її створено для обміну досвідом, взаємопідтримки та спільного вирішення проблем.

Учасники Школи обговорювали такі теми: нормативно-правова основа діяльності ОСН; взаємодія ОСН між собою, з іншими структурами й органами місцевого самоврядування; фінансово-господарська діяльність і ресурсне забезпечення ОСН; участь ОСН у вирішенні соціальних проблем мешканців, забезпеченні благоустрою території та наданні житлово-комунальних послуг; навички роботи з медіа й Інтернетом для мобілізації громадян; соціальна паспортизація території.

За словами Олексія Орловського, директора програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, набуті знання принесуть максимальну користь, якщо ресурсні центри для ОСН та Асоціація сприяння самоорганізації населення будуть постійно взаємодіяти й підтримувати одне одного, впроваджувати спільні ініціативи. Для цього створено громадську мережу, до якої запрошують і інші ресурсні центри з розвитку самоорганізації населення.

Зі свого боку, голова ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” Андрій Крупник пояснив, що з боку його організації полягатиме у здійсненні експертами консультативних візитів до кожного з восьми “підопічних” ресурсних центрів, постійному наданні всебічної допомоги їх працівникам, координації дій, поширенні інформації про діяльність центрів. А наприкінці року на ще одній зустрічі учасників мережі буде підбито підсумки спільної роботи.

Контакти:
ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”
Анна Трепалюк
097 481 17 27
samoorg@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: