Радослава Кабачій, менеджерка програми “Соціальний капітал”

Магістриня філософії (спеціалізація: філософська антропологія, філософія культури)

2009-2014 роках працювала в ГО Фонд «Європа XXI» та ГО «Центр спільних дій». З того часу й донині є авторкою-фрілансеркою в низці медіа: Українська Правда, Детектор Медіа, Цензор.нет, Тиждень, Український журнал (Прага), Читомо тощо.

В Міжнародному фонді «Відродження» Радослава Кабачій працює з 2014 року. Спочатку, як координаторка відділу комунікацій, а з 2018 року опікується ініціативами у сфері культури. У 2022 році приєдналася до команди програми «Соціальний капітал» МФВ. 

Крім того, Радослава Кабачій є сама культурною менеджеркою, що в різні роки курувала низкою успішних загальнонаціональних та локальних проєктів. Входить до складу журі низки літературних конкурсів та до складу експертних рад Українського інституту книги та Українського культурного фонду (2019-2021 рр.).  

До сфери її професійних інтересів належать державна політика у сфері культури, рецепція так званих «чутливих» тем у літературі та мистецтві, формування наративів згуртованості й толерантності у суспільстві через реалізацію проєктів у сфері культури. Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: