В Ізмаїлі активісти, бізнес та держслужбовці поміряли «Пульс Бессарабії»

19 липня більше 40 громадських активістів, журналістів, державних службовців, представників бізнесу та органів місцевого самоврядування взяли участь у візійній сесії “Пульс Бессарабії”,

19 липня більше 40 громадських активістів, журналістів, державних службовців, представників бізнесу та органів місцевого самоврядування взяли участь у візійній сесії “Пульс Бессарабії”, де обмінялись поглядами на проблеми та потреби громадянського суспільства регіону, щоб спільно активізувати його. Захід об’єднав активних членів суспільства з Білгород – Дністровського, Саратського, Тарутинського, Арцизьского, Татарбунарського, Болградського, Кілійського, Ізмаїльського і Ренійського районів Одеської області. Організували захід Міжнародний фонд «Відродження», Impact Hub Odessa, самоорганізований учбовий простір Ізмаїл та проект Kiewer Dialogue/Київський Діалог. 

Фонд «Відродження» продовжує підтримувати ініціативи, які гуртують громадянське суспільство та допомагають будувати партнерство з державним та приватним сектором для ухвалення спільних рішень.

Євген Попов, керівник Південноукраїнського регіонального представництва Міжнародного фонду “Відродження”, наголошує: “Важливо, що громадськість Півдня Одещини працює спільно над аналізом наявних проблем та розробляє спільну мапу діяльності задля їх вирішення. Це сприяє злагоді та порозумінню у цьому регіоні, формує спільне бачення розвитку регіону”. 

Учасники заходу працювали у форматі світового кафе над розробкою та формуванням спільного бачення розвитку регіону. Обговорювалися проблеми, досягнення та можливості які є у регіоні. Формат роботи передбачав активне залучення кожного учасника до дискусії, а динамічність заходу забезпечувала обмін думками між різними групами в аудиторії.

Велику увагу учасники приділили розвитку культури в регіоні, популяризації Південної частини Одеської області по всій Україні, розвитку співпраці між різними середовищами та окремо наголосили, що основною проблемою регіону досі залишається транспортна інфраструктура. На думку учасників, покрашення дорожнього та транспортного сполучення активізує велику кількість сфер, які будуть розвивати регіон.

Нагадаємо, що в березні 2017 року за ініціативою Міжнародного фонду «Відродження» та Impact HUB Odessa, близько шести десятків представників громадянського суспільства Одеси зібралися, щоб обговорити свої досягнення за останні два роки та сформувати план сталого розвитку громадянського суспільства на найближче майбутнє в рамках візійної сесії “Громадянське суспільство Одеси: досвід та майбутнє”.

За додатковою інформацією можна звернутись до керівника Південноукраїнського регіонального представництва Міжнародного фонду «Відродження» Євгена Попова: popov@irf.ua, +38 048 796 12 04, +38 067 623 73 72 та асистенки Південноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження» Мері Нацваладзе: merinatsv@gmail.com.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: