Продовжено кінцевий термін подання проектів на конкурс “Розвиток співпраці аналітичних центрів України та країн Західної Європи”

Кінцевий термін подання проектів на конкурс "Розвиток співпраці аналітичних центрів України та країн Західної Європи", оголошений  Європейською програмою Міжнародного фонду "Відродження", продовжено до 12 травня 2009 р. Мета конкурсу: Встановлення зв’язків/ співпраці між аналітичними центрами України та країн Західної Європи для посилення впливу українського експертного середовища на прийняття рішень у ЄС та поглиблення обізнаності щодо України у ЄС. До країн Західної Європи у даному контексті належать країни ЄС-15 (Австрія, Бельгія, Великобританія, Греція, Данія, Ірландія, Іспанія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Португалія, Фінляндія, Франція, Швеція) та країни Європейської Асоціації Вільної Торгівлі (Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія, Швейцарія).Учасники конкурсу: незалежні аналітичні центри України. Максимальний розмір очікуваного від МФВ гранту: 20 000 дол. США. Кінцевий термін подання проектів: 12 травня 2009 р. Повний текст конкурсного оголошення та аплікаційна форма для подання проектних пропозицій на конкурс —  на сайті МФВ: http://www.irf.kiev.ua/ua/programs/eu/open/?doc:int=6405

Кінцевий термін подання проектів на конкурс “Розвиток співпраці аналітичних центрів України та країн Західної Європи”, оголошений  Європейською програмою Міжнародного фонду “Відродження”, продовжено до 12 травня 2009 р.

Мета конкурсу: Встановлення зв’язків/ співпраці між аналітичними центрами України та країн Західної Європи для посилення впливу українського експертного середовища на прийняття рішень у ЄС та поглиблення обізнаності щодо України у ЄС.

До країн Західної Європи у даному контексті належать країни ЄС-15 (Австрія, Бельгія, Великобританія, Греція, Данія, Ірландія, Іспанія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Португалія, Фінляндія, Франція, Швеція) та країни Європейської Асоціації Вільної Торгівлі (Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія, Швейцарія).
Учасники конкурсу: незалежні аналітичні центри України.

Максимальний розмір очікуваного від МФВ гранту: 20 000 дол. США.

Кінцевий термін подання проектів: 12 травня 2009 р.

Повний текст конкурсного оголошення та аплікаційна форма для подання проектних пропозицій на конкурс —  на сайті МФВ: http://www.irf.kiev.ua/ua/programs/eu/open/?doc:int=6405

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: